Přejít na obsah

UPC nabízí v kabelové síti DVB-T multiplexy


Návštěvník Lukas236

Doporučené příspěvky

Tak na Praze 5 - Lužiny, mux 1-3 jede, mux 4 není. Je to cca týden, co se mux1 začal sekat. Zatím o tom UPC asi neví, nebo to neřeší.

 

Sice mi UPC před chvilkou dvb-t zase vypnulo, ale před tím cca 1 hodinu jsem se díval a mux1 se neseknul ani jednou.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidim smysl ladit na dvb-c/t televizi jen dvb-t kanaly

 

Bylo by to dobré mít jako rezervu při výpadku programů UPC. Když ale někdo překopne kabel, tak to není nic platné - nejde nic. Bylo by možné mít tuto rezervu naladěním pozemně přijímaných multiplexů, pak by to bylo nezávislé . Bohužel obojí nastavit současně u těchto televizorů nejde. V naší lokalitě byly v posledních týdnech dva výpadky UPC , z toho jeden trval přes půl dne / prý překopnutý optický kabel z Prahy na sever Čech/. Řešil jsem to přepnutím na satelitní Skylink[/b]

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidim smysl ladit na dvb-c/t televizi jen dvb-t kanaly

 

No já sem právě v tom viděl smysl v případě, že bych si chtěl něco nahrát, jelikož přes STB (nemám ten za 150 měsíčně)si bohužel z TV nic nenahraju. Vůbec pokud mám kabelovku od UPC tak mám s nahrávaním pořadů z TV smolíka :-( Dá se to nějak řešit ?(nechci ale platit každý měsíc 150 kč a ani nechci kupovat přístroj za 10 tisíc. u digitální Tv se dá koupit jednoduchý STB s připojením disku přes USB za tisíc a člověk si může vesele nahrávat z TV co chce).

Pokud bude UPC umožňovat DVB-T půjdou nějak vlastně ty pořady nahrávat z televize a nebo je to stále kabelovka a prostě si neškrtnu...

 

Nějak se v tom nevyznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...