Přejít na obsah

UPC nabízí v kabelové síti DVB-T multiplexy


Návštěvník Lukas236

Doporučené příspěvky

Návštěvník jay

Na TV s DVB-T jsem dal vše smazat a automatické ladění - našlo to všechny 4 muxy + ještě jsem to ladil na třech jiných místech se stejným výsledkem(taky jsem všem říkal,že teď je v kabelu nejkvalitnější DVB-T signál z Prahy a teď prý Praha 6 nic :lol: )A jestli někdo rozjede HD obraz z DVB-T signálu v UPC kabelu,tak ať se prosím s námi rozdělí :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pokud máš na mysli bývalý Karneval, tak v Tepllicích je možno velmi sporadicky a v mizerné kvalitě krátkodobě přijímat na K57 (770 Mhz/8 MHz) síť 2 (Novy, Primy, Barrandov).Asi se jedná o nějaký přeslech (rušení), patrně z vysílače Jedlová. Relativně kvalitní příjem vždy pouze několik minut v různou denní dobu, datový tok maximální, tedy 19,9 Mb/s, kvalita asi 80%. Jinak kvalita klesá, datový tok též, obé až k nule. Při dobré kvalitě jsem zatím dokázal uložit asi 15 minut celého muxu, tedy všech pět programů Rovněž jsem chytil síť 1 (ČT) na K33 (570 MHz)

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo vysvětlit proč toto UPC dělá ?

Myslel jsem si, že z důvodů úspory v přenosech UPC vypíná ( zatím rozšířené nabídky )v kabelech ANALOG, který zabírá velkou šířku pásma a tak si dělá prostor pro nové kanály nebo pro HD ( popřípadě 3D) v pásmu DVB-C a on pak začne posílat po drátech DVB-T. Nějak to nechápu.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na TV s DVB-T jsem dal vše smazat a automatické ladění - našlo to všechny 4 muxy

 

Teď jsem to na P6 zkoušel, našlo to 3 muxy, celkem 22 programů (včetně rádií), ale ČT HD a Nova HD v žádném z nich není. Vidím jen Prima HD a ta normálně jde přijímat, obraz i zvuk.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seny

Tak Praha Jižní Město - od UPC mi to nachází jen Z1 a Public TV. Chytne to sice dalších pár stanic, ale ty se chytí z pozemního signálu (přestože kabel není v anténě, ale jde z STB do TV).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

CableG:díky za odpověď seny:jestli kabel není ve společné anténě,tak se z pozemního digitálu nedá chytnout nic a všechno DVB-T co chytáš je z kabelu UPC :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...