Přejít na obsah

UPC nabízí v kabelové síti DVB-T multiplexy


Návštěvník Lukas236

Doporučené příspěvky

Mel bych skromny dotaz. Ve chvili kdyz mam Digital nabidku, co ziskam navic? Je tam nejaky kanal, ktery neni distribuovan pres digital klasicky (STANDARD)?

A komu tim prospejete? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je tam Public TV.

 

Ale o to nejde - je to vstřícnost od UPC a musím říct, že to oceňuju, už třeba jen protože si z dvb-c prakticky nic nenahraju kromě rekordérů UPC, ze kterých to ale v podstatě ven nedostanu, takže to, co si chci nahrát a koukat se na to někde jinde a na něčem jiném, než je televize, si nahrávám z dvb-t. Mám štěstí, že mám ve vzduchu ve vyhovující kvalitě všechny 4 muxy, ale distribuce signálu po kabelu UPC by mi zjednodušila život.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

V dnešních domácnostech není vyjímečné mít 3-4 televize a tak v případě naší kabelovky máme na 1 TV obraz dobrý(v případě HD výborný)a na ostatních opravdu špatný :? (analog kabel).To se ale zavedením DVB-T změnilo a i zbývající TV mají slušný obraz a pokud máte tyto TV s tunerem mpeg4 tak dokonce HD :lol: Zbývá samozřejmě aby UPC pustilo signál do všech sítí.Taky je mi jasné,že hodně uživatelů nemá TV s podporou DVB-T ani settopbox a čeká že to pojede "samo od sebe"(SOS systém) :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan

Chtěl bych se zde někoho zeptat, jak je to s příjmem DVB-T přes kabel UPC. Na Proseku (Praha) stále nic nejsem schopen chytit. TV je s DVB-T tunerem, propojení HANDAN 7000 a tv koax + YPB. Omlouvám se adminovi, pokud jsem zvolil špatně zařazení příspěvku, prosím o zařazení do správného oddílu. Jsem zde podruhé a vždy jsem trochu tápal. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zde někoho zeptat, jak je to s příjmem DVB-T přes kabel UPC. Na Proseku (Praha) stále nic nejsem schopen chytit. TV je s DVB-T tunerem, propojení HANDAN 7000 a tv koax + YPB. Omlouvám se adminovi, pokud jsem zvolil špatně zařazení příspěvku, prosím o zařazení do správného oddílu. Jsem zde podruhé a vždy jsem trochu tápal. Díky

Příspěvek je správně :wink: Ale kdyby jste to tu trošku líp četl dočtete se že to UPC zatím pouze testuje. Občas to tam pustí a někdy zas vypnou.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem to zkusil ladit na Praze 15. A počítač s DVB-T kartou mi kupodivu našel JEN třetí multiplex. Kvalita 100%. Mux 1 ani 2 nechytne. Zajímavé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Dobré je,že k příjmu ČT HD a NOVA HD už není třeba receiver za 150,-měsíčně anebo

připlácet na TV s DVB-C tunerem + investice do CA slotu :)

 

To je mi záhada. Zkoušel jsem to, ale naladilo mi to jen Prima HD a spoustu dalších kanálů. Nova ani ČT HD se nechytá. Televizi na příjem HD mám. Tak kde je chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré je,že k příjmu ČT HD a NOVA HD už není třeba receiver za 150,-měsíčně anebo

připlácet na TV s DVB-C tunerem + investice do CA slotu :)

 

To je mi záhada. Zkoušel jsem to, ale naladilo mi to jen Prima HD a spoustu dalších kanálů. Nova ani ČT HD se nechytá. Televizi na příjem HD mám. Tak kde je chyba?

že to jen testují zatím tzn. že vysílají nepravidelně v různých lokalitách.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...