Přejít na obsah

UPC nabízí v kabelové síti DVB-T multiplexy


Návštěvník Lukas236

Doporučené příspěvky

Jay: bohužel nemohu souhlasit. Pokud strčím kabel do Tv a druhý konec nikam, chytnu skoro všechny programy z DVB-T. Bude to asi tím, že z oken vidím přímo za žižkovský vysílač. Navíc v tv si mohu zobrazit detaily o signálu, kde je uvedeno, jestli je to od UPC nebo pozemní signál, takže zdroj poznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

seny:tak to mě nenapadlo :) CableG:kanál 21=čt1,čt2,čt24,čt4-kanál 22=nova,nova cinema,prima,prima cool,barrandov-kanál23=tv public,z1,test epg-kanál24=čt hd,nova hd,óčko,o2 info.Snad se vám to bude hodit a rád bych znal i vaše parametry :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

To musíš rozlišovat, zda pojmem z kabelu myslíš, že to do toho kabelu na druhé straně pouští UPC, nebo se to do toho kabelu "cestou" (3 metry volně loženého kabelu) chytne ze vzduchu.

Mě se takto do kabelu od UPC vkrade jedno FM rádio. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musíš rozlišovat, zda pojmem z kabelu myslíš, že to do toho kabelu na druhé straně pouští UPC, nebo se to do toho kabelu "cestou" (3 metry volně loženého kabelu) chytne ze vzduchu.

Mě se takto do kabelu od UPC vkrade jedno FM rádio. :)

 

Tomu rozumím, ale mux 4 vysílá v Praze na 64. kanálu - a pokud by se při tom chytání ze vzduchu měl celý mux přestěhovat na 24. kanál, tak by šlo patrně o jev těžce za hranicí zázraku.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:?:
Čemu se divíš? Před chvilkou jsem to zkoušel a byl jsem zcela bez dvb-t signálu, takže ono ani v té Praze (a nebo minimálně v Praze 6) to není nic, na co by prozatím šlo spolehnout.

 

Mám v podstatě dvě přání, které by mi UPC mohlo splnit - jednak by už mohli zahájit ostrý provoz a jednak by mux 4 mohl vyplout (alespoň u mě) z teoretické roviny a konečně se propracovat na ten 24. kanál :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...