Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Souhlasím a jako dlouholetého klienta mě to mrzí. Dříve byla komunikace se zákazníky někde jinde. I ty služby, leč jich bylo pochopitelně méně, alespoň stabilně fungovaly a byl znát nějaký vývoj. Dneska aby si člověk vše hledal a domýšlel. Jediná služba, s kterou nemám problém, je internet. Ten funguje spolehlivěji, než TV a mám pocit, že se o něj UPC i více stará. Samozřejmě, že z těch nějakých 110 kanálů nesleduji všechny - to je prostě nemožné. Sleduji asi jen 30... jde mi však o princip. Velká firma jako UPC by se měla chovat jinak.

 

Psát, že bych uvítal službu, kde bych si mohl zaplatit určitý kanál pouze na 1 den, je asi zbytečné... ale lepší STBoxy by to chtělo. Ten Kaon je k smíchu a bojím se, že ani ten fw ho neopraví. Asi bude lepší si počkat na nové interaktivní boxy, které dorazí v následujících měsících... pokud zase nebudou poruchové, protože to bude nová služba :lol: Zkrátka Banánistán/Kocourkov :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bude lepší si počkat na nové interaktivní boxy, které dorazí v následujících měsících...

Co to bude zač? Jak to bude vypadat? A hlavně: kdo je výrobcem? (pokud to opět bude vybráno zařízení to nejlevnější z levných a ještě k tomu z dálného Východu - nedělejme si iluze)

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není možné dát link na stáhnutí nové verze ? A nějaké podrobnosti, Kaon si je stáhne sám, nebo nějaký kmitočet zadat na aktualizace, apod. Díky moc.

Je to fakt moc potřeba, protože tyto zařízení opravdu hodně zlobí, aby sem nezdržoval, nebudu všechny psát. Vše už napsali někteří v diskusi pospátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna se o testovaci firmware, az se otestuje a bude OK, tak se mozna objevi link i zde a nakonec pak pujde stahnout i primo ze site do STB.

 

Jinak co vim, tak ma opravovat problemy s vypadavanim HDMI a prechod na zimni cas (coz ten posledni testovaci bohuzel nezvladl).

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřijde ti tomusi ubohé, že tento STB vůbec tyto problémy má? Nemluvě o tom, že přetrvávají tak dlouhou dobu? Vždyť ten Kaon UPC nabízí jak dlouho? Rok? Dva? Kolik fw za tu dobu vyšlo? A furt nefungují základní věci. Výpadky HDMI u HD STB je výsměch a to, že nezvládne zimní čas je záležitost minulého století. Kde je vyřešení zamrzání? Kde je opravení vypadávání českých znaků? Kde je přidání změny poměru stran obrazu? Kde je přidání zpětného EPG? Kde je přidání individuální regulace hlasitosti?

 

Jediný důvod, proč jsem přešel na tenhle slavný Kaon byl fakt, že Handan 7000 byl už nepoužitelný. Ve stejnou dobu začal blbnout všem a zdá se, že i nadále blbne. Chyba byla na straně UPC, které na tento problém nedokázalo přijit... i když ho měl kde kdo. To je už jedno. Teď mám jako většina lidí Ka(n)on a zatím vše trvá neskutečně dlouho. Pardon, ale vymýšlet a testovat nový fw několik měsíců? Asi mají QA/technici hodně volna. A neříkej mi, že to je standardní doba. Sám z praxe vím, že není. Tohle není firmware/update pro počítačové hry/software, kde je těch neznámích a náhod mnohem víc. Tady jsou jasně definované problémy, které se mají řešit a pokud UPC není tyto jednoduché věci schopné zvládnout, mělo by se buď zpakovat nebo rekvalifikovat své odborníky. Ale chápu, že se nikomu do toho moc nechce. Ona to je tak trochu práce navíc... něco udržovat a vylepšovat. S tím mám pocit UPC a LICA moc nepočítaly, že? Kéž by se těch lidí ozívali stovky denně, potom by se snad něco změnilo.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

ja tedy na Handan 7000 nedam dopustit mel jsem ho od zacatku az do cervna 2011 - tedy vice jak tri roky - problem byl akorat ze zacatku ale posledni 2 roky slapal jak hodinky - i obrazove byl na tom lepe jak tady to rochadlo kaon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...