Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník vito

me se zase posledni dobou mnozi az nekalikaminutove vypadky v nahravanych poradech na Nova HD (obraz zamrzne a stoji treba minutu. Pak se sice zase plynule rozjede, ale vypadek v nahranem poradu je mnohem vetsi, klidne 5 az 10 minut). Take se mi mnozi zamrzavani pri normalnim sledovani programu, kdy nepomuze nic nez vypnuti vypinacem v zadu. Je mozne ze to souvisi.

 

Urcite to ale souvisi s muxem kde vysila Nova HD, protoze prehravani nahravek z tohoto muxu spolehlive nefunguje (na rozdil od ostatnuich) - po previjeni se porad rozjede vzdy z jineho mista, vzdaleneho cca minutu od mista kde previjeni skoncilo

 

Help! copak jsou vyvojari toho firmwaru opravdu tak straslive neschopni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten vas STB CV-5000 bude s nejvetsi pravdepodobnosti vadny, proto doporucuji zavolat na UPC a pozadovat vymenu, nenechat se odbit a klidne jim rict to co jste napsala sem.

 

Co se tyka vymeny CV-6000 za Kaona, pokud nepotrebujete sledovat HD kanaly, tak bohuzel nejspis budete zklamana, kdo predtim neprisel do styku s jinym STB, tak mu Kaon vadit zrejme nebude,

ale kdo si jiz zvykl na Handana, tak zrejme bude nadavat, protoze Kaon ma vyrazne pomalejsi reakce na ovladani, coz me docela casto dokaze pekne vytocit.

 

Zdravím Vás,

tak mám ten zázrak Kaon KCF-B4003HCO doma. Dnes přišel technik, nainstaloval nový modem i setobox. Vše klapalo, tak odešel. Pak jsem si nový setobox přestěhovala místo Handanu k nové televizi a Handan dala místo rozbitého CV5000, který si technik odnes, k té staré televizi. Zapojila jsem ho a přišlo rozčarování, protože najednou na něm byly všechny programy zakodované. Běží jen ty, které běží i bez setoboxu. Ostatní hlásí "Podmíněný přístup Conax" není přístup. Tak to mi nejde na rozum. A to jsem se technika ptala, jestli, když setoboxy vyměním, jestli to bude fungovat.Pravil, že jistě. Tak jsem je vyměnila.Kdyby řekl, co mě čeká, tak jsem je nechala, tak jak mi je technik nainstaloval. Ten novej Kaon-paráda, dokonce plná nabídka. I když vím, že mi to po pár dnech skrouhnou. Ale že mi přestane můj oblíbený Handan načítat všechny programy, to mě opravdu dorazilo. Dala jsem znova tovární nastavení, vyndala a nandala kartu, znova dala manuální ladění ladění. Naladilo se to všechno: 111 programů, samozřejmě se mi rozházelo moje pořadí, ale vem to čert. To se dá znova popřehazovat, tak jak byl člověk zvyklej. Ale hraje jich jen 13. Tak budu muset zítra zas volat do UPC, aby s tím něco udělali nebo už do toho kopnu.

Tak co jsem udělala špatně? Fakt nevím. :?::(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njespis bude nejaky problem s predplatnym, muzete se mrknout do menu - podmineny pristup a tam by melo byt info jestli je tam predplatne na listopad,

pak nechte STB zapnute a snad to za nejakou chvily nabehne samo, kdyz ne, tak zavolat na UPC at poslou obnvovaci signal - tzv. refresh.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za radu, to možná bude ono, ale stejně to nechápu. Než jsem ho odpojila z jedné televize, tak to jelo, a na druhé už ne. K vzteku. Ale pro jistotu zítra zaplatím inkaso, i když mám do 15. čas. A jak je možné, že na druhé televizi se slotem to jede a ten nový Koan taky. To mi opravdu rozum nebere. TAk teď už jse budu modlit, aby ten nový fungoval. A ještě jednou dík. Jsou tu dobré postřehy, dost jsem se poučila. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S inkasem tohle nema nic spolecneho :-)

Kazdy mesic na STB chodi informace o tom jake kanaly vam maji bezet, nekdy se stane ze neprijde, nebo prijde spatne info,

to se dnes stalo i me, zapnu STB a kodovane kanaly nejedou, kouknu na predplatne je tam nejake jine cislo nez v pedchozich mesicich, nechal sem STB zapnute a zapar minut to naskocilo samo.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S inkasem tohle nema nic spolecneho :-)

Kazdy mesic na STB chodi informace o tom jake kanaly vam maji bezet, nekdy se stane ze neprijde, nebo prijde spatne info,

to se dnes stalo i me, zapnu STB a kodovane kanaly nejedou, kouknu na predplatne je tam nejake jine cislo nez v pedchozich mesicich, nechal sem STB zapnute a zapar minut to naskocilo samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S inkasem tohle nema nic spolecneho :-)

Kazdy mesic na STB chodi informace o tom jake kanaly vam maji bezet, nekdy se stane ze neprijde, nebo prijde spatne info,

to se dnes stalo i me, zapnu STB a kodovane kanaly nejedou, kouknu na predplatne je tam nejake jine cislo nez v pedchozich mesicich, nechal sem STB zapnute a zapar minut to naskocilo samo.

 

Byla jsem se kouknout a opravdu je tam každé číslo jiné:1/11-30/11/2011 01000000

1/10-31/10/2011 01613D8D

 

tak to nechám zapnuté celou noc a uvidíme zítra. No, a pakliže se to nezmění, tak zavolám na upc. Je pravda, že jsem ten Handan vždycky vypnula. To byla asi chyba. Měla jsem ho nechat zapnutý. Tak mi držte palce. Jste dobrej :D

A na faktuře mám splatnost 15.11.2011, tak to by s předplatným být problém neměl, nebo jsem opravdu tak "nechytrá?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...