Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

To jsou mi ale náhody... Najednou se několika lidem v různých lokalitách začne objevovat nápis "No AV" - nikdo to předtím nikdy neviděl, stává se to v podobných časových intervalech... Ty nalomený kabely musí být s tím rušením od mobilu domluvené, jinak to nevidím :)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou mi ale náhody... Najednou se několika lidem v různých lokalitách začne objevovat nápis "No AV" - nikdo to předtím nikdy neviděl, stává se to v podobných časových intervalech... Ty nalomený kabely musí být s tím rušením od mobilu domluvené, jinak to nevidím :)

Třeba :lol: a nebo je problém opravdu někde na začátku :) Dělá to na jakýkoliv muxech? Nebo na nějakých konkrétních? :P

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Tak koukám na Primu HD, a opět je to zážitek - seká se to, huby se otevírají naprázdno, a zvuk se opožďuje, musím přepnout o jeden program nahoru a zpět, aby se to srovnalo.

Už je to na Chocholouška. asi půjdu do Skylinku...anebo Blue dragon card...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Taky mi to dělá na všech muxech, ikdyž nejvíc na HD kanálech. Co je ale nejzajímavější, tak je to, že se to projevuje jen na Handanu CV-7000HD. Jen pár cm vedle mám zapojený Handan CV-5000, a tam je vše v pořádku. Stejně tak je to v pořádku ve vedlejší místnosti na TV se SMiT Conax. Takže v mém případě je to jen problém Handanu 7000 (a přitom je na kabelech napojený jako první - ostatní přístroje jsou na rozbočovači na ním). Vzhledem k tomu, že tyto problémy tu popisuje více lidí z více míst republiky se nedomnívám, že je chyba u mne, ale na straně sítě UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...