Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Zjistil jsem, že kabel HDMI dodaný s KAONem není tak kvalitní jak by měl být. Dočetl jsem se na netu že tyto kabely jsou ve verzích 1.1, 1.2. a 1.3, poslední verze podporuje přenos 3D, větší hloubku barev a přenos zvukových signálů 5.1. Při pokusném vysílání ve formátu 3D jsem s kabelem od UPC měl na obrazovce 2 prakticky totožné obrazy vedle sebe. Po výměně kabelu od UPC za zakoupený HDMI 1.3 obrazy splynuly v jeden a v rozlišení 3D a i programy vysílané v HD jsou viditelně kvalitnější,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník plichtousek

panove, uz jsem z toho zoufaly... zkousim upgrade fw na 04 zde stazeny a setobox ten soubor na flashce proste nevidi, zkousim oba vstupy a se stejnym vysledkem. flasky jsem zkousel dve.. 8 a 16 gb,obe FT32 a bez uspechu. ota aktualizace samozrejme nefunguje }verzi mam 01] pomuze nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy
Mala oprava, 3D podporuje az HDMI 1.4 - jinak na kvalite obrazu nepoznate, jakou verzi kabelu pouzivate :)

už jsem tady psal, když jsem měl 7000, zkus opravdu lepší kabel hdmi , cena tak od 1000,- nahoru a uvidíš, koukal i technik upc

 

andy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak on problém bude asi v různých fleškách.já osobně,když jsem stahl novou verzi a uložil ji do prázdné flešky,zapojil vepředu,tak stb nic nenašel.tak jsem to stáhl ještě jednou,ale uložil na pamětovku a přes čtečku karet opět zapojil zepředu,tak už nebyl žádný problém

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k

Stejně když se na to podíváte je to maras. Má to problémy s nejobyčejnějším čtením z USB hubu...proč do toho UPC šlo :-( takových kvalitních náhrad je ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...