Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník J.Š.

tramin> tato závada se u mně bohudík zatím nevyskytla a je asi na výměnu DVR.

Nyní se na mém přístroji i po dvojí aktualizaci firmware vyskytují chyby, které sice nebrání v používání přístroje, ale jsou dost nepříjemné.

1. chyba v zobrazování názvů titulů v seznamu naprogramovaných a v sezamu nahraných pořadů.(tato závada trvá od samého počátku)

2. rozhazování pořadí v seznamu kanálů.

3. u některých nahraných pořadů se objevuje velikost 0 min., přestože je nahrávka kompletní.

4. některé lišty a okna ovládání zůstávají viset na obrazovce až do stisku tlačítka EXIT - (pokud je to tak myšleno, tak je to dost neobvyklé)

Moc se "těším" na novou aktualizaci firmware, kterou mi potvrdil též technik UPC, a také by mně zajímalo, jaké chyby odstranily minulé dvě aktualizace. (ale to asi nikdo neví)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jenycek

Zdravím, včera proběhla aktualizace na 11.11.00.03 a někde udělali soudruzi chybu.

 

Místo čísla "2" to píše "Í" a číslovka "5" je cca o čtvrtinu větší než ostatní.

 

Co u vás?

 

edit 25.11.2010

 

Tak ráno už OK.

Upraveno uživatelem Jenycek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze slovenska UPC uz pustila novy FW, ma cislo 11.12.00.02, kernel 12.42.05-07. Stabilitu zatial neviem posudit, ale hlavna vyhoda je, ze uz by sa nemal nahodne vypinat a snad ani prehadzovat kanaly (po samotnom upgrade kanaly ostali), zmeny v grafike su velmi prijemne (MENU je priehladne a plynule na pozadi s vysielanim, posuvna lista zmizne sama po par sekundach). V EPG menu som si nevsimol vyraznejsie zmeny.

 

UPC :thumright:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa včera aktualizácia neponúkla.Ponúkla sa v CZ ešte niekomu?

vy predsa tu 11.11.00.03 mate uz davno

 

v kazdom pripade by ma zaujimalo, ze ci je nejaka korelacia medzi SK a CZ verziami

 

napr. to priehladne menu s beziacim obrazom a zvukom, to mate od ktorej verzie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tiger

Evidentne sú to rozdielne verzovania. Prihľadné menu nemáme a čakáme na nový fw ako na božie zmilovanie.Ja konkrétne čakám, že opravia to čo ste spomínali + problém z HDMI, ktorí mám od začiatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...