Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Tak dnes mi volal chlapek z dispecinku UPC, s tim ze se omlouvaji, ale ze technik nedorazi jelikoz v me lokalite ten novej mux zatim neni dostupny...

Kdyz jsem mu rikal proc tedy jiny clovek z technicke sekce ho objednal stim ze ho naladit mam, odpovedi jsem se nedockal a odpoved na dotaz proc se na svojich strankach chlubeji ze pridali x novej programu a kdyz to konkretne v Moste neni pravda znela "hmmm" a pokracoval v tom ze tedy technik neprijde...

No nic budu hold cekat az se UPC upgraduje na novejsi verzi :wink:

Ten člověk co ti ho objednal se seknul. Nic složitého v tom nehledej :wink: A i na stránkách i v tiskové zprávě je uvedeno že u nás bude později z technických důvodů. :roll:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník webik73
Tak dnes mi volal chlapek z dispecinku UPC, s tim ze se omlouvaji, ale ze technik nedorazi jelikoz v me lokalite ten novej mux zatim neni dostupny...

Kdyz jsem mu rikal proc tedy jiny clovek z technicke sekce ho objednal stim ze ho naladit mam, odpovedi jsem se nedockal a odpoved na dotaz proc se na svojich strankach chlubeji ze pridali x novej programu a kdyz to konkretne v Moste neni pravda znela "hmmm" a pokracoval v tom ze tedy technik neprijde...

No nic budu hold cekat az se UPC upgraduje na novejsi verzi :wink:

Ten člověk co ti ho objednal se seknul. Nic složitého v tom nehledej :wink: A i na stránkách i v tiskové zprávě je uvedeno že u nás bude později z technických důvodů. :roll:

 

Nic v tom nehledam...

Ja jen ze si platim full nabidku Tv (i kdyz s 50% slevou) a vlastne ji nemam... to je cele a UPC se stim jeste vytahuje...

Jak jsem psal pockam... stejne mi nic jineho nezbejva...:roll:

 

Ps. chybka ve firmware je ze kdyz nahravate (i jeden porad) nelze si stopnout to na co se koukate... Coz me prijde hodne divny kdyz mam dva tunery... :evil:

Webik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic v tom nehledam...

Ja jen ze si platim full nabidku Tv (i kdyz s 50% slevou) a vlastne ji nemam... to je cele a UPC se stim jeste vytahuje...

Jak jsem psal pockam... stejne mi nic jineho nezbejva...:roll:

Vem to tak že UPC může přidat kanály a jelikož nechce aby 3/4 republiky muselo čekat tak to holt udělalo takhle :wink: Vím že je to tak trošku nefér vůči severozápadu ČR ale fér vůči většině zákazníků.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník webik73

Nic v tom nehledam...

Ja jen ze si platim full nabidku Tv (i kdyz s 50% slevou) a vlastne ji nemam... to je cele a UPC se stim jeste vytahuje...

Jak jsem psal pockam... stejne mi nic jineho nezbejva...:roll:

Vem to tak že UPC může přidat kanály a jelikož nechce aby 3/4 republiky muselo čekat tak to holt udělalo takhle :wink: Vím že je to tak trošku nefér vůči severozápadu ČR ale fér vůči většině zákazníků.

 

Abych ti rekl pravdu me vetsina zakazniku UPC je u pr... :oops:

Jde o to, ze troubi do sveta ze pridali x programu a nic... :shock:

Ale jak jsem psal drive hold pockam... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

Po nějaké době používání nového firmwaru stále vidím vlastnosti, které by se daly vylepšit, takže sem dávám shrnutí pokud by to někdo chtěl při vývoji další verze třeba zaimplementovat :)

 

- obecně je settop box stále trochu zpomalený při rekaci na stisk tlačítek - v EPG, při převíjení, při různých posunech v seznamech, často je potřeba opakovaně stisknout tlačítko pro posun o jeden krok.

 

- stále nefunguje čeština v seznamu nahraných pořadů

 

- čeština nefunguje dobře ani u pojmenovaných seznamů kanálů - při přejmenování v menu je to ok, ale pokud zvolím třídění v seznamu po stisku tlačítka "OK" tak tam všechny české znaky chybějí (takže vidím např. "Zkladn" místo "Základní")

 

- pokud přepínám mezi kanály tlačítkem "CH" tak by bylo příkemné vidět spolu s číslem a názvem kanálu také informační pruh abych věděl, co právě vysílají. Pokud použiju šipky nahoru a dolů tak zase vidím jenom popisy stanic ale kanály se mi nepřepínají. Za ideální bych považoval buďto zobrazovat informaci o vysílaném pořadu přímo při přepínání tlačítkem "CH" nebo při použití šipek nahoru a dolů přepínat s popisky také kanál.

 

- při zrychleném posunu v nahrávce i při návratu na normální přehrávání je trvale zobrazena lišta posuvu a vždy je nutné stisknout "Exit" aby zmizela. To je zbytečně složité, stačilo by chvíli po stisku posledního tlačítka lištu automaticky z obrazovky odstranit tak jak to fungovalo na CV-6000

 

- při výběru kanálu ze seznamu po tlačítku "OK" je seznam stále zobrazený i když už jsem přepnul na vybraný kanál a musím navíc stiskout "Exit" aby zmizel. Přišlo by mi praktičtější, pokud by seznam zmizel automaticky po výběru kanálu

 

- pokud v seznamu nahraných pořadů vyberu pořad a stisknu tlačítko play, tak se nic nestane. Nebylo by logičtější vybraný pořad spustit?

 

Pokud by se něco z toho v příštím fw objevilo bylo by to fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při timeshiftu se obsah displeje přístroje losuje a nebo je v tom nějaký systém?

 

Zrovna (19:30) se dívám z timeshiftu na Události na ČT1 (tj. čas vysílání 19:00-19:35) a na displeji svítí "Zahalte ji tvář", což je pořad, který byl vysílaný od 17:15 do 18:10).

 

btw zapnutí Kaonu dřív než TV (třeba při časovém záznamu) prakticky se 100% jistotou generuje modrou obrazovku a pak musí následovat odpojování HDMI kabelu do doby, než se Kaon chytne - to by asi chtělo hodně poladit. Mám přes HDMI připojené kde co, ale takhle si vymýšlí jen Kaon, všechno ostatní se domluví bez problémů a je tomu absolutně fuk v jakém pořadí to zapnu.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
- pokud přepínám mezi kanály tlačítkem "CH" tak by bylo příkemné vidět spolu s číslem a názvem kanálu také informační pruh abych věděl, co právě vysílají. Pokud použiju šipky nahoru a dolů tak zase vidím jenom popisy stanic ale kanály se mi nepřepínají. Za ideální bych považoval buďto zobrazovat informaci o vysílaném pořadu přímo při přepínání tlačítkem "CH" nebo při použití šipek nahoru a dolů přepínat s popisky také kanál.

 

V tomto bodu s Vámi mírně nesouhlasím. Řekl bych dokonce, že je to poměrně dobře vyřešené. Při stisknutí šipek můžete listovat seznamem kanálů vč. rychlého EPG, takže si můžete nejdříve ověřit jaký to vlastně pořad vysílají. Teprve poté, co mě v průvodci (v popiskách) nějaký ten pořad zaujme, na něj přepnu tlačítkem OK. Při tom se stále můžu dívat na původní pořad, a nemusím při tom přepínat přes všechny kanály. Podle mě je to dobře vymyšlené a velmi praktické. Navrhoval bych řešení, které jste uvedl jako první, tzn. bylo by dobré přidat rychlé EPG i k tlačítkům "CH", přičemž tlačitka šipek bych určitě nechal zachovány v původním stavu. :-)

 

Otázka: Chtěl bych se ještě zeptat, nevíte někdo, jestli se plánuje přidat možnost editace nahrávek do některého z dalších updatů SW (podobně jako tomu bylo u CV-6000). Tato funkce mi docela chybí, hlavně kvůli přesahům nahrávek apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...