Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Disney nejde rychloposuv vpřed vůbec, prakticky se to skoro zasekne na místě, na jiných programech je to jen zmatené, když se změní směr rychloposuvu.

 

Do zítřka mi přibudou nějaké nové nahrávky, tak uvidím, jak to bude vypadat na nich.

 

 

Poradíte někdo prosím, jakou frekvenci mám nastavit a jakou symbolovou rychlost nastavit při aktualizaci OTA? Co tam máte nastaveno vy? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Disney nejde rychloposuv vpřed vůbec, prakticky se to skoro zasekne na místě, na jiných programech je to jen zmatené, když se změní směr rychloposuvu.

 

Do zítřka mi přibudou nějaké nové nahrávky, tak uvidím, jak to bude vypadat na nich.

 

 

Poradíte někdo prosím, jakou frekvenci mám nastavit a jakou symbolovou rychlost nastavit při aktualizaci OTA? Co tam máte nastaveno vy? Díky.

nevím co by si měl nastavovat.já jsem jenom zapl stb a tv,naskočila hláška aktualizovat software,dal jsem ok a aktualizovalo se to.po zhruba 10minutách se stb resetoval a bylo to

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Disney nejde rychloposuv vpřed vůbec, prakticky se to skoro zasekne na místě, na jiných programech je to jen zmatené, když se změní směr rychloposuvu.

 

Do zítřka mi přibudou nějaké nové nahrávky, tak uvidím, jak to bude vypadat na nich.

 

 

Poradíte někdo prosím, jakou frekvenci mám nastavit a jakou symbolovou rychlost nastavit při aktualizaci OTA? Co tam máte nastaveno vy? Díky.

nevím co by si měl nastavovat.já jsem jenom zapl stb a tv,naskočila hláška aktualizovat software,dal jsem ok a aktualizovalo se to.po zhruba 10minutách se stb resetoval a bylo to

Fajn, a když se podíváš do menu/nastavení systému/aktualizace softwaru/inovace OTA - co tam máš za frekvenci a symbolovou rychlost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novy FW opravuje:

 

- opravený nefunkční teletext na programech ZDF, ARD a 3SAT

- částečně opravené kostečkování programu "Disney channel" při převíjení

- je nastaveno černé pozadí při prohlížení fotografií

- u nahraných programů byla opravena diakritika

- občasné zamrzání STB je opravené novými ovladači

- opravené automatické schovávání banneru při stisku tlačítka "i" na ovladači. Délku trvání zobrazení banneru lze nastavit v "Menu - Nastavení systému - Nastavení OSD - Trvání Banneru".

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- částečně opravené kostečkování programu "Disney channel" při převíjení

 

Tak nevím, u mě nemožnost rychloposuvu vpřed trvá.

 

- u nahraných programů byla opravena diakritika

 

V seznamu naprogramovaných nahrávání je ale diakritika pořád špatná.

Zatím mám jednu nahrávku z naprogramování ze starého fw a název je stále špatný. Zkušebně jsem vytvořil nové naprogramování, ale už v přehledu časovače je pořád název špatně (stejně špatně, jako dřív, tj. různé přehlásky atd...)

 

Když ale zahájím okamžité nahrávání, tak je název dobře. Nevynechali chlapci někde něco?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn, a když se podíváš do menu/nastavení systému/aktualizace softwaru/inovace OTA - co tam máš za frekvenci a symbolovou rychlost?

frekvence 378000,symbolová rychlost 6900

 

Tak mě Kaon žádnou aktualizaci sám nenabídl, je možnost aktualizaci nějak vyvolat? Přes Menu mi to taky nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já s rychloposuvem vpřed ani vzad problém neměl, ale teď po aktualizaci je to zřetelně rychlejší, možná až příliš. I když namačkám jen 2x, tak mám problém ubrzdit. :D

V seznamu nahrávek (starých) se mi u některých, patrně těch, které jsem si vyeditoval, objevila přípona .PSC

Pohyb v EPG se mi jeví rychlejší a lepší. Dříve jsem musel i několikrát kliknout, jak při přechodu mezi kanály (nahoru-dolů), tak i při přechodu mezi pořady jednoho programu (doleva-doprava). Teď bez problémů pokaždé na první kliknutí šipek ovladače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník webik73

Fajn, a když se podíváš do menu/nastavení systému/aktualizace softwaru/inovace OTA - co tam máš za frekvenci a symbolovou rychlost?

frekvence 378000,symbolová rychlost 6900

 

Tak mě Kaon žádnou aktualizaci sám nenabídl, je možnost aktualizaci nějak vyvolat? Přes Menu mi to taky nejde.

 

Tak ani u me nedoslo k aktualizaci (Most), kdyz dam v menu rucne aktualizovat pise ze neni signal... jinak signal pro tv je sila kolem 70 a kvalita 95...

Webik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...