Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Co je na tom zvláštního?

UPC neprodává zařízení, ale pronajímá.

Lica nepronajímá,ale prodává zařízení.

 

UPC a Lica jsou dvě samostatné firmy, které pouze spolupracují. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ho teda koupil a tesil se jak si ho uziju. Bohuzel chybka. KAON nereaguje na dalkove ovladani. Mam to poslat zpet a pry se postaraji o rychlou opravu. To vse za cca 10000 Kc. Cekal jsem ze to aspon prubnou nez to poslou. Asi dost naivni co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fousek

Dobrý Den.Vlastním tento STB (set-top-box),přibližně měsíc a musím nejprve konstatovat,že jsem s ním naprosto spokojen.Nicméně,měl bych jeden dotaz,co se funkčnosti týče.Přibližně od Pátku 19.3. se obraz začal kostičkovat,bylo jedno,zda při běhu,či po přepnutí(to bych pochopil).Prvotně se to událo a Kanálů HBO,HBO2,či Comedy,nicméně tento jev se pak i projevoval i u jiných kanálu (Prima Cool,Nova Cinema,Dětské,a samozřejmě HD kanály nevyjímaje.Základní ČT,ČT2,NOVA PRIMA-tam NE).Z počátku jsem si myslel,že je to jen způsobeno špatným signálem,nicméně po zavolání na Technickou podporu UPC,zda nemají hlašené výpadky v oblasti NBk,mi bylo sděleno,že je vše v pořádku,ale že by to mohlo býti slabším signálem na výstupu z účastnické zásuvky,(přijede technik a proměří a případně navrhne řešení-nezávyslí vývod pro stb).Po tomto sdělení a svým způsobem asi nejlepším řešením,mi to nedalo a šel jsem si poznamenat,u kterých programů se tento jev děje (postupné projíždění kanálů) se mi stala zvláštní věc!!! A TO JE HLAVNÍ DŮVOD TOHOTO ROMÁNU : STB se " SÁM Z NIČEHO NIC VYPNUL A POTÉ ZAPNUL(Boot-Init a v módu zapnuto - kontrolka svítila zeleně,žádné probliknutí do červené) A SAMOZŘEJMĚ,ŽE PŘEDTÍM ROZKOSTIČKOVANÝ OBRAZ,BYL V POŘÁDKU.NICMÉNĚ SE TOTO UDÁLO "ZATÍM" JEŠTĚ 2x.!!! Otázka,tedy Zní : ZDA,JE TENTO JEV,U STB (set-top-boxu) ,v pořádku ???Co,by jste radily?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam tento pristroj ale podobnou zkusenost jen s nekterymi kanaly, konkretne NG HD a Eusrosport HD. Nic nepomahalo, dokonce jak pisete v horsim pripade se pristroj sam vypnul a znovu inicializoval. Nakonec jsem prisel na to, ze muj kabel od zasuvky byl lehce povytazeny. :-) U digi prijmu je bohuzel velmi dulezite mit dokonale kabely, minimalne dvakrat stinene atd. Zajimave taky, ze se to tykalo to ruseni jen urcite frekvence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ho na testovani jiz nekolik tydny a se signalem neni zadny problem,

predpokladam ze budete mit nejaky problem na vedeni, zacnete kontroloukbalu a konektoru.

 

K tomu vypnuti a zapnuti - tohle je chybka ve firmwaru, kdy je v STB nejaky rozpor v case a pokud je nastaveno casove nahravani, tak se STB hodinu predtim vzdy na chvily sam zapne a vypne, nekdy i 2x po sobe a nekdy i v jinych casech :-)

Tohle ale nastesni jiz odstranila nova verze FW (v11.11.00.01 ), kterou tu nyni mam asi tyden, jaste ale zrejme nevysla oficialne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus, nevíš proč nejsou k mání žádný HD-Box? Mám u UPC žádost přes 2 měsíce a stále mě píšou že žádné nemají. Chtěl jsem alespoň Handan-CV-7000 ale má žádost se stále míjí účinkem.Mám TV Panasonic Full HD a nemůžu využít, jak sám uznáš, jejich vlastnosti. Nevím proč nabízí HD programy když nemůžou pokrýt poptávku HD-Boxů. Už vážně uvažuji o koupi HD-Sat receiveru, jinak to nevidím. Podle mě si sami odhánějí zákazníky, a to je voda na mlýn pro satelitní providery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
tomus, nevíš proč nejsou k mání žádný HD-Box? Mám u UPC žádost přes 2 měsíce a stále mě píšou že žádné nemají. Chtěl jsem alespoň Handan-CV-7000 ale má žádost se stále míjí účinkem.Mám TV Panasonic Full HD a nemůžu využít, jak sám uznáš, jejich vlastnosti. Nevím proč nabízí HD programy když nemůžou pokrýt poptávku HD-Boxů. Už vážně uvažuji o koupi HD-Sat receiveru, jinak to nevidím. Podle mě si sami odhánějí zákazníky, a to je voda na mlýn pro satelitní providery.

HD Boxy Handan 7000 jsou už asi týden skladem. Pokud sis dával podle ofic. stránek žádost na hdboxy@upc.cz takby se ti měli už dávno ozvat. Btw. na svých "skvělě" aktualizovaných stránkách ještě mají pořád napsáno, že Handan není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HD Boxy Handan 7000 jsou už asi týden skladem. Pokud sis dával podle ofic. stránek žádost na hdboxy@upc.cz takby se ti měli už dávno ozvat. Btw. na svých "skvělě" aktualizovaných stránkách ještě mají pořád napsáno, že Handan není.

To že není stále platí. To že možná pár lidí HD Box vrátilo čili je v některých lokalitách mohli poskytnout je věc jiná :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...