Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Tak už je Kaon v nabídce: http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/kaon/ ... hd-pvr.htm

Zajímavá poznámka je v komentáři:

Přenos obsahu z HDD set-top-boxu jak přes ehternet, tak USB je softwarově možný, ale v tento moment to nedovolují stávající smlouvy mezi poskytovateli obsahu a kabelovými operátory. O možném uvolnění těchto restrikcí se jedná. USB port v tuto chvíli umožňuje přehrání audia ve formátu mp3 a prohlížení obrázků ve formátu jpg, podobně jak tomu bylo u STB CV-6000.
  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gameguru

Ví někdo jak je na tom Kaon KCF-B3001 s přehráváním souborů ze sítě a USB, případně i kopírování na interní disk? Myslím tím nějaké ty MKV nebo Xvid/DivX v AVI + titulky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Ví někdo jak je na tom Kaon KCF-B3001 s přehráváním souborů ze sítě a USB, případně i kopírování na interní disk? Myslím tím nějaké ty MKV nebo Xvid/DivX v AVI + titulky.

Nelze. V tuto chvíli umožňuje jen přehrání audia ve formátu mp3 a prohlížení obrázků ve formátu jpg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V navodu o pripojeni ethernetu neni zadna zminka, takze presne nevim,

nektere modely Kaonu umoznuji vzdalene pripojeni s PC pomoci aplikace RMCS Searcher (Remote Monitoring Control System), kterou jsem ale nikde nesehnal,

v STB se nic nenastavuje, ale v menu je uvedena vlastni MAC adresa pristroje.

Kdyz STB doma pripojim ke switchi, tak se po zamnnuti detekuje jako 100 Mbit sit,

modem ale po restartu STB nedetekuje.

Tot vse, vic jsem zatim nezjistil.

 

Navod je zde: http://www.upczone.cz/download/KaonKCF-B3001.pdf

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chystá se rencenze přístroje někde, kde by někdo okomentoval uživatelské rozhraní, EPG, rychlost přepínání programů, jednoduchost střihu (klasika vystřihování reklam), kvalitu upscale z SD na 1080i ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pročetl manuál a nenašel jsem v něm ani zmínku o možnosti vystřižení reklamy nebo úpravy začátku/konce záznamu, pouze funkci "přeskočení reklamy" - což zřejmě funguje pouze při přehrávání. Je to tedy vůbec možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...