Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak
... Ale pozitivní je, že už asi konečně připravují Kaon, i když zatím info o ceně není. Netušíte někdo, za kolik mají Kaon prodávat?

 

Nevím to přesně, protože už si to nepamatuji, ale včera večer se na stránkách e-shopu tento STB objevil, a jeho cena byla něco přes 9 000 Kč. Ovšem vzápětí za pár okamžiků byl ze stránek zase stažen.

 

EDIT:

Tak už je Kaon v nabídce: http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/kaon/ ... hd-pvr.htm

Zajímavá poznámka je v komentáři: citace:

Přenos obsahu z HDD set-top-boxu jak přes ehternet, tak USB je softwarově možný, ale v tento moment to nedovolují stávající smlouvy mezi poskytovateli obsahu a kabelovými operátory. O možném uvolnění těchto restrikcí se jedná. USB port v tuto chvíli umožňuje přehrání audia ve formátu mp3 a prohlížení obrázků ve formátu jpg, podobně jak tomu bylo u STB CV-6000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, jsem rád, že ho UPC bude nabízet, ale to USB mě doslova se*e. Jako, v čem je problém? Chci si prostě nahrát sem tam nějakej film/seriál v HD a taky reklamy z HD kanálů a uložit si je na disk v PC na později, čili jinými slovy jen pro sebe, maximálně hodit nějaký upoutávky na youtube. To jako UPC vadí? Tak jak to mám asi dělat? By mě zajímalo, jestli britskej Sky+ HD je taky tak sadistickej.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, jsem rád, že ho UPC bude nabízet, ale to USB mě doslova se*e. Jako, v čem je problém? Chci si prostě nahrát sem tam nějakej film/seriál v HD a taky reklamy z HD kanálů a uložit si je na disk v PC na později, čili jinými slovy jen pro sebe, maximálně hodit nějaký upoutávky na youtube. To jako UPC vadí? Tak jak to mám asi dělat? By mě zajímalo, jestli britskej Sky+ HD je taky tak sadistickej.

UPC by to nevadilo. Znamenalo by to více zákazníků. Ale bohužel naše legislativa a zákonodárci ...

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, to je zajímaví logika. Z VCR si nahrát a dát do PC mi nic nebrání, nahrát si z DVD rekordéru a dát do PC mi nic nebrání, nahrát si z tv karty do pc mi taky nic nebrání, ale nahrát si z HD STB do PC přes USB je hřích. Ty zákony vymýšlí kdo? Křemílek? Stačí se občas dívat na zprávy a někdy se nestačim divit, jaký trotlové to u nás říděj.

 

Hm, takže jedinej způsob, jak nahrávat v HD a dostat to do PC je buď ten STB flashnout (což se ale asi UPC líbit nebude) a nebo přes Technisat kartu v PC ?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imho to nemá s legislativou nic společného - a pokud ano, tak by mě zajímalo konkrétní ustanovení zákona, podle kterého si můžu nahrát cokoliv z analogové televize, z DVB-T, z analogového satelitu, z DVB-S a jak na potvoru je zakázané nahrávat z DVB-C od UPC.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
... funguje celkem dobre, ale je potreba jeste trosku poladit FW, protoze ma par chyb.

Přesně na ty chyby jsem se chtěl zeptat. Ale tu odpověď, co bych rád slyšel mi určitě neřekneš.

 

Jaké chybičky ve FW jsou?

Vadí ty chyby provozu v UPC z důvodu nekorektnosti zpracování signálu?

Nebo snad vadí UPC z důvodu, že zatím je USB funkční?

 

Díky, odpověď doopravdy nečekám, protože vím, že by mne zřejmě nepotěšila. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...