Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Chyba je v špatném zapojení tvého rozvodu. Výstup zásuvky pro modem se nedoporučuje rozbočovat pro TV a modem. Modem totiž vysílá ve zpětném směru až cca 115 dBuV a tím pádem může dojít k interferencím na tuneru STB a obráceně, může dojít k rušení upstreamu "měčím" ze STB

 

Tak cyba asi bude někde jinde. Technik v LICA mi sdělil, že to asi bude spíše chyba tuneru. Doporučené zapojení je prý od zásuvky do STB a z STB do modemu. Prý to na to toto zapojení testují a mělo by to být v pořádku. Navíc s Hahanem vše bez problémů fungovalo.

 

Navíc u STB mi nejde zvuk přes optiku, takže to posílám zpátky s reklamací. Škoda jinak je STB skvělý a už se těším, až mi to přijde zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem, dnes jsem měl hovor se zákazníkem, se kterým jsme diskutovali na modem vs. STB. Podle toho co jsem si přečetl, tak pravděpodobně došlo k nedorozumnění....

Jak uvádím na našich stránkách http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/kaon/ ... b-comments

 

Tuner STBu nepodporuje zpětný směr (nutný pro funkci modemu), proto modem nelze zapojit za STB. UPC při instalaci zákazníkovi zamontuje tzv. datovou a televizní zásuvku. Proto modem je nutno zapojit do datové zásuvky a STB zapojit do TV zásuvky.

 

S pozdravem Kubajs

 

PS: Za to nedorozumnění se omlouvám. Přeji hezký víkend všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumín, přes STB připojení modemu nejede. Ale já jsem měl připojen Handan přes hybridní rozbočovač hned za zásuvkou. Jedna větev šla do modemu, druhá šla do Handanu.Vše bez problému fungovalo. Myslel jsem si, že pouze vyměním Kaon za Handan a nic se nemění. Modem šlapal vesele, ale bohužel Kaon nefungoval - hlásil: Není signál. Když jsem odpojil modem, Kaon fungoval. Takže stejně tam nějaký problém bude, když Handan šlapal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel zásuvka má pouze TV a FM, takže to nepůjde.

 

Já mám ve zdi taky jenom zásuvku TV/Rádio a k modemu jsem od UPC dostal rozbočovač, který se do téhle zásuvky zastrčí (má 2 konektory) a ze spoda má 3 výstupy TV/Rádio/Net. Takže si zkus od UPC tohle sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, budto je zasuvka se tremy vyvody, nebo se dvema+specialni rozbocovac na 3.

 

Je divny ze ti udelali takhle, zavolej si technika UPC, at se ti na to prijde kouknout a napravit to.

 

Problem se da i vyresit specialnim filtrem ktery blokuje kmitocty na kterych bezi upload pro modem, casto se dava do rozvodncyh skrini venku, nebo i rovnou k uzivatelum.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

prosím tomuse o odpověď

starý handam 6000 nahrává 4 programy a 5 sleduji v SD

nový KCF-B3001 HD PVR pouze 2 programy a sleduji 3 sice i v HD

v poslední době jsem několikrát využil náhrávání 3 programů současně

dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hemelajnen

Dobry den, rad bych se zeptal jek je na tom tento HD PVR s programování nahrávání, je to stejně jednoduché a šikovné jako u handanu 6000?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...