Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Dobry den, rad bych se zeptal jek je na tom tento HD PVR s programování nahrávání, je to stejně jednoduché a šikovné jako u handanu 6000?

Dle mého subjektivního dojmu je to ještě jednodušší, protože pro editaci nahrávky (začátek-konec) není třeba opouštět EPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hemelajnen

U Handanu je moznost nastaveni zacatku nahravky napr. (- 5min) a konce (+ 15) natvrdo v systemovem nastaveni, existuje ta moznost i tady?, jinak dekuji za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
U Handanu je moznost nastaveni zacatku nahravky napr. (- 5min) a konce (+ 15) natvrdo v systemovem nastaveni, existuje ta moznost i tady?, jinak dekuji za odpoved.

Ano existuje.

 

Kbych ten STB "hacknul", abych mohl kopírovat nahrávky skrze USB do PC, měl bych z toho nějakej problém ?

Asi jen ten, že bys přišel o záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když bych ten STB "hacknul", abych mohl kopírovat nahrávky skrze USB do PC, měl bych z toho nějakej problém ?

Problém by mohl nastat v případě poruchy STB a Tvého požadavku na výměnu za nový. Kdyby pak nějaký technik v servisu zjisti Tvou "úpravu", mohli by po tobě asi požadovat náhradu za poškozaný kus - z důvodu Tvého "neodborného" zásahu. Otázkou je, jestli by mohli dokázat, žes ten zásah provedl Ty.

P.S. A návod na to hacknutí by nebyl? :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník hanys.k

takže dnes mi volali z UPC, jelikož jsem zaslal požadavek na Handan 7000, jenže díky tomuto fóru jsem se rovnou operátorky zeptal, zda budou nabízet i jiné HD zařízení. Bez okolků řekla, že od začátku dubna budou nabízet HD STB a HDD (určitě KAON), tudíž jsem objednávku zrušil a počkám si. Btw. říkala, že zatím neví podmínky a cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zase psali z FA. Lica že se tyto Kaony nebudou pronajímat, ale pouze prodávat, tak nevím jak to vlastně bude. Kaon bez HDD by mněl stát kolem 4400 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...