Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanys.k
HD Boxy Handan 7000 jsou už asi týden skladem. Pokud sis dával podle ofic. stránek žádost na hdboxy@upc.cz takby se ti měli už dávno ozvat. Btw. na svých "skvělě" aktualizovaných stránkách ještě mají pořád napsáno, že Handan není.

To že není stále platí. To že možná pár lidí HD Box vrátilo čili je v některých lokalitách mohli poskytnout je věc jiná :wink:

no to je zajimavé...nabídka se asi opravdu liší v závislosti na regionu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hanys.k...tak to jsi asi velký optimista, jsou to už 4 dny co jsem tam psal, jak jsi radil a odpověď vůbec žádná, ani nemají tu slušnost odpovědět na E-Mail. Stačilo by napsat NEMÁME... ale i to je jim zřejmě za těžko...no coment.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hanys.k...tak to jsi asi velký optimista, jsou to už 4 dny co jsem tam psal, jak jsi radil a odpověď vůbec žádná, ani nemají tu slušnost odpovědět na E-Mail. Stačilo by napsat NEMÁME... ale i to je jim zřejmě za těžko...no coment.

Pokud neodpoví tak zatím nejsou a jsi v pořadníku. Až pro tebe box mít budou ozvou se ti :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Navíc u STB mi nejde zvuk přes optiku, takže to posílám zpátky s reklamací. Škoda jinak je STB skvělý a už se těším, až mi to přijde zpátky.

 

Můžu se zeptat, zad-li jsi již obdržel nový STB, kde jde zvuk přes optiku? Uvažuju o tomto STB, ale právě chci zvuk do receiveru přes optiku. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Musel STB poslat zpátky, ale po výměně vše již již funguje a jsem moc spokojen. Oproti Handan 6000 má jen mírně horší načítání EPG - Handan byl rychlejší. Ale jinak je to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak vážení, Kaon bude až v květnu. Průzkum trhu ukázal, že ze stávající zásilky, dodané UPC by byl problém uspokojit mnoho žadatelů. Po obdržení dostatečného počtu zařízení Kaon HD PVR to rozjedou. Bohužel to nebude duben. Poslední informace hovoří o konci května a pokud to bude o trošku dříve tak jen dobře :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Tak vážení, Kaon bude až v květnu. Průzkum trhu ukázal, že ze stávající zásilky, dodané UPC by byl problém uspokojit mnoho žadatelů. Po obdržení dostatečného počtu zařízení Kaon HD PVR to rozjedou. Bohužel to nebude duben. Poslední informace hovoří o konci května a pokud to bude o trošku dříve tak jen dobře :lol:

to čekání :roll::evil::evil::evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer

Ty krávo, to je prostě nekonečnééééééééééééééééé...

Kdybych takovým způsobem jako firma fungoval já, tak dávno zkrachuju. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...