Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

To by byla docela novinka, že by si UPC nechala platit i za dodání set-top boxu k zákazníkovi. Až dosud to účtováno nebylo, bylo to v rámci předplatného služeb digitální televize. resp. pronájmu stb.

V ceníku platném od 1.4.2010 je sice uvedena položka Odborné připojení zařízení zákazníka k TKR - Připojení TVP, videa, HD PVR, DVR nebo HD a jiné techniky zákazníka, účastnická šňůra (302.52 Kč), ale dodání přístroje by se na toto vztahovat nemělo a samotné připojení stb navíc drtivá většina zákazníků zvládne sama.

Vidím to spíše opět na nějaký renonc ze strany neinformovaných nebo špatně instruovaných operátorů KC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to stejně. Pokud mi UPC dodá nový setobox, nic si neúčtuje. Pokud si setobox odpojím a nejsem schopen si ho znovu připojit, pak platím výjezd technika.

 

P.S.: podle ceníku je výměna dálkového ovladače také placená služba. Ke mě přijel technik, dal mi nový, starý si vzal a nic jsem neplatil.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by byla docela novinka, že by si UPC nechala platit i za dodání set-top boxu k zákazníkovi. Až dosud to účtováno nebylo, bylo to v rámci předplatného služeb digitální televize. resp. pronájmu stb.

V ceníku platném od 1.4.2010 je sice uvedena položka Odborné připojení zařízení zákazníka k TKR - Připojení TVP, videa, HD PVR, DVR nebo HD a jiné techniky zákazníka, účastnická šňůra (302.52 Kč), ale dodání přístroje by se na toto vztahovat nemělo a samotné připojení stb navíc drtivá většina zákazníků zvládne sama.

Vidím to spíše opět na nějaký renonc ze strany neinformovaných nebo špatně instruovaných operátorů KC.

 

No vzpominam si že vždy chtěl technik ( a ja už mám třetí) setobox zapojit přímo v bytě nechtěl ho jen předat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Předpokládám, že kopírovat záznamy do PC neumí...

Umí, ale tato možnost je zablokovaná. :wink:

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
No vzpominam si že vždy chtěl technik ( a ja už mám třetí) setobox zapojit přímo v bytě nechtěl ho jen předat....

Já mám taky třetí, 2x mi byl jen předán, jednou jej technik instaloval (i když jsem to po něm nechtěl), ale nikdy si za to nic neúčtoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dkuchovsky

Taky jsem dnes objednal, a platit pry nic nebudu (prechazim z analogu na digital). Pry plati pouze stavajici uzivatele digitalu vymenu set top boxu.

 

Co to vlastne bude za model - KCF-B3001 nebo KCF-B3000? (ptam se proto, co mam hledat za ovladace pro univerzalni dalkovy ovladac Logitech Harmony).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Co to vlastne bude za model - KCF-B3001 nebo KCF-B3000? (ptam se proto, co mam hledat za ovladace pro univerzalni dalkovy ovladac Logitech Harmony).

Jo jo, Logitech Harmony, na to asi rovnou zapomeň. Taky hledám a v seznamu je jen KCF-3000 a u něj jen pár standardních povelů. Pronajímá se model KCF-B3001 a ten pro Logitech Harmony není. Alespoń zatím, ale třeba budeš první, kdo jej do databáze přidá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...