Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Co to vlastne bude za model - KCF-B3001 nebo KCF-B3000? (ptam se proto, co mam hledat za ovladace pro univerzalni dalkovy ovladac Logitech Harmony).

Podobný dotaz na model KCF-B3000/B3001 zazněl i mezi komentáři na DVB-C Shopu a pan Martin Kubík z Licy odpověděl toto: jedná se o stejný model, který je pouze jinak označen. STB má stejné drivery i vzhled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Co to vlastne bude za model - KCF-B3001 nebo KCF-B3000? (ptam se proto, co mam hledat za ovladace pro univerzalni dalkovy ovladac Logitech Harmony).

Podobný dotaz na model KCF-B3000/B3001 zazněl i mezi komentáři na DVB-C Shopu a pan Martin Kubík z Licy odpověděl toto: jedná se o stejný model, který je pouze jinak označen. STB má stejné drivery i vzhled.

To nic nemění na tom, že pro Harmony je k dispozici jen KCF-3000 a ne KCF-B3000 a i kdyby šlo o to samé zařízení, tak je tam jen opravdu pár povelů a navíc některé takové, které soudě dle manuálu ke KCF-B3001, nejsou ani na DO.

Takže se spíš přikláním k tomu, že bude nutno prostě Harmony naučit IR-povely jeden po druhém :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dnes objednal, a platit pry nic nebudu (prechazim z analogu na digital). Pry plati pouze stavajici uzivatele digitalu vymenu set top boxu.

.

 

Když ptáčka lapají.... na nás co už jsme lapeni se kašle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J.Š.

Tak jsem si dnes také objednal výměnu DVR Handan CV 6000 za Kaon KCF-B3000 a mohu potvrdit: výměna 302 Kč hotově , měsíční pronájem 151 Kč a byl mi nabídnut hned zítřejší den. No paráda, jen ještě aby mašinka dobře fungovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me mailova podpora tvrdila, ze nic takovyho nemaji

na telefonu ovsem nebyl problem - navrhli patek, ovsem o penezich se slecna an nezminila, toz uvidime, co z technika vypadne

stezuju si taky na spatnej signal, tak mi treba poplatek odpustej:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CiraCira

U mě taky tak. Na objednávku přes formulář mi napsali, že nic takového zatím nemají ale na telefon bez problému. Zítra přijdou. Jinak ty tři stovky zaplatím, i když mě taky slečna nic neřekla. Co mě ale překvapuje je to "hotově". Zatím jsem UPC vždy vše platil v následujícím vyúčtování. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník urbanb

Objednáno včera přes telefon. Zítra přijde technik. Dners volali z UPC a současně poslali mail, že mi zapoměli říci, že pokud jde o výměnu, musím zaplatit technikovi 302,- Kč. Tak jsem souhlasil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednáno, s internetovým formulářem jsem se neobtěžoval, protože se mi při dřívějším jednání s UPC osvědčila spíše přímá domluva telefonem ... 151,- za měsíc, první čtyři měsíce sleva na 101,- je ještě lepší cena než jsme čekali, takže se nevyplatí kupovat přímo od f. Lica, protože tam by byla návratnost po více jak 5 letech.

 

a ještě otázka, výstup LOOP OUT funguje pouze když není HD PVR vytažen natvrdo ze zásuvky, je to tak nebo je rozbočení pasivní a tedy nezávislé na napájení?

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem nyní objednal a ve čtvrtek to tu bude. První stb v bytě tak uvidíme jedna ze 3 TV to bude. Díky za informace zde v tohhle vláknu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...