Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník fousek

Měl bych dotaz ,k uspořádání programů.Zajímalo by mě,zda a případně i ,jak uspořádat svým vlastním způsobem programy.U handanů ,to šlo přes : Přesunout program.Předem díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se starým Hahanem to šlapalo jako z praku. Asi je to vadný kus, protože jinak si nedokážu vysvětlit, proč optika nejede. Reciever bohužel neumí z HDMI vzít zvuk.

 

A s tím signálem je to zajímavé. Podle mne Kaon potřebuje větší úroveň signálu a proto nemůže pracovat společně s kabelovým modemem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Skoroduch
jj, díky za video . . . ale dá se v EPG skákat po stránkách vpřed a vzad?

 

Dá pomocí tlčítka č.16 CH(+/-) vpravo od směrových šipek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Radek

Dobrý den,

rád bych se zeptal na nastavení času u tohoto rekordéru. V případě, že načasuji rekordér, aby nahrával např. od 19. hodiny Události - a rekordér s více než hodinovým předstihem vypnu – tak hodinu předem tj. v 18:00 se rekordér sám zapne a po několika vteřinách sám vypne. Nahrání žádaného programu o hodinu později pak proběhne v pořádku, tak jak má. V seznamu nahraných pořadů je pak ovšem uvedeno Události 18:00.

Domnívám se, že to nějakým způsobem způsobuje nastavení času, které ovšem u mého přístroje nelze nijak nastavit. V menu – nastavení systému – položka čas – je čas nastavený automaticky a nelze ho změnit manuálně (první dva řádky jsou vyšedlé a nastaveny na Auto – Česká republika). Zkoušel jsem také opětovně spustit tovární nastavení, ale nepomohlo to. Jako by měl rekordér v sobě nastavený jiný čas (o hodinu méně), ale zároveň pro nahrávání využíval správný čas z EPG, což způsobuje to samočinné zapnutí a vypnutí přístroje hodinu před plánovaným začátkem nahrávání.

Můžete mi prosím poradit jak tento nedostatek odstranit?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si slavnostně přinesl z pošty balíček. Rozbalil a připojil a zjistil, že nejde zvuk přes optiku. Vůbec nevím proč. Mám připojen Kaon přes HDMI do TV a opticky do receiveru a nejde to. Starý dobrý Hahan 6000 šel bez problémů.

 

Dále se objevil problém s internetem. Mám připojeno od zásuvky kabel do rozbočovače. Odtud kabel do mmodemu a kabel do Kaonu. Pokud jede net, není signál na tv. Takže zatím nic moc.

Chyba je v špatném zapojení tvého rozvodu. Výstup zásuvky pro modem se nedoporučuje rozbočovat pro TV a modem. Modem totiž vysílá ve zpětném směru až cca 115 dBuV a tím pádem může dojít k interferencím na tuneru STB a obráceně, může dojít k rušení upstreamu "měčím" ze STB

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník richard44

Co se týče zmiňovaného KCF-B3001 HD PVR, přenos nahraných videí přes USB zatím licencově možný není, ale přes Ethernet kabel předpokládám, že ano? Mám na mysli samozřejmě RJ45.

 

Jaké má tato mašinka režimy nahrávání? Pouze SD a HD? Mám rekordér Samsung, kde je asi šest typů, z nich nejkvalitnější je XP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník richard44

(Tento příspěvek neexistuje.)

 

Prosím o smazání administrátory fóra.

Upraveno uživatelem richard44
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

rád bych se zeptal na nastavení času u tohoto rekordéru. V případě, že načasuji rekordér, aby nahrával např. od 19. hodiny Události - a rekordér s více než hodinovým předstihem vypnu – tak hodinu předem tj. v 18:00 se rekordér sám zapne a po několika vteřinách sám vypne. Nahrání žádaného programu o hodinu později pak proběhne v pořádku, tak jak má.

Bohuzel jedna o chybu firmwaru, dela me to take, musime pockat az to v Kaonu vyladi a vyjde novy FW.

Nastesti je to jedna z mala chyb, kterou jsem v STB nasel.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník richard44

Myslíte si, že plazmová TV Samsung (PS-42C96HD), byť HD Ready, avšak z konce roku 2007 s úhlopříčkou 42" (107 cm) a rozlišením 1024x768 bude stačit na tento PVR? Na stránkách UPC jsem se dočetl, že jimi nabízený CV-7000 HD potřebuje minimálně 1280x720 bodů, neví někdo, jak je to u této mašinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...