Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník esquire
... Furt jsou desítky programů, které by mohli a měli nabízet. Chybí STB s funkcí VOD/internetem. Chybí lepší rychlost uploadu u Fiber Power 25. Chybí kvalitnější operátoři na klientském centru, kteří často nic neví a nebo ví opožděně. Chybí nějaká větší profesionalita, UPC nikdy o ničem běžného uživatele neinformuje. ...

Budes se divit, ale zakazniky to opravdu nezajima. Vetsina zakazniku ma zakladni Starter a (nebo) internet 10M a vic je nezajima. Snazis se tu vyvolat iluzi, ze zakaznici stoji o informace - ne opravdu nestoji. Jsou to jen bezni uzivatele, kteri proste jen koukaji na televizi (o vic programu nemaji zajem) nebo se obcas pripoji na svuj mail. Krome toho, internet 25M ma jen male procento zakazniku. To, ze tyhle veci potrebujes ty, neznamena, ze o ne maji zajem vsichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Furt jsou desítky programů, které by mohli a měli nabízet.

Chybí STB s funkcí VOD/internetem.

Chybí lepší rychlost uploadu u Fiber Power 25.

Chybí kvalitnější operátoři na klientském centru, kteří často nic neví a nebo ví opožděně.

Chybí nějaká větší profesionalita, UPC nikdy o ničem běžného uživatele neinformuje. .

1. Většinou jsou to žabomyší války mezi UPC a poskytovatelem. Viz šaráda s MTV Czech :wink:

2. Na VOD nějak chybí technologie. Tenkrát mi někdo před rokem z HBO říkal že se snaží s UPC na tom dělat aby mohli šířit HBO digital. Po půl roce mi na to přišla odpověď že je to na houby že dělat to po koaxu je kravina. Nevím jestli někde v okolních státech už to mají rozběhané.

3. Upload u 25M je maximem ED2 (resp. maximum jsou prý 2Mbity/s)

4. Bohužel ... Kdyby si někteří operátoři nečetli novinky tu nebo na digizone, parabole atd. tak neví už vůbec nic co se týče nových věcí.

5. Tam vidím asi největší prostor pro zlepšení.

 

Nikdo mi sám nenabídne slevu nebo lepší tarif, to jsem si musel zařídit sám, abych platil méně za něco lepšího.

Kdykoliv jsem po nich chtěl novou službu, vždycky mi řekli, že to vidí poprvé (internet, router, hd stb, 100Mb/s internet)

1. Není až tak úplně pravda. Hodně lidem teď mění to co mají za stávající služby (menší nebo stejná cena a lepší služby).

2. To je právě ta neinformovanost jak směrem ven tak do vlastních řad.

 

Budes se divit, ale zakazniky to opravdu nezajima. Vetsina zakazniku ma zakladni Starter a (nebo) internet 10M a vic je nezajima. Snazis se tu vyvolat iluzi, ze zakaznici stoji o informace - ne opravdu nestoji. Jsou to jen bezni uzivatele, kteri proste jen koukaji na televizi (o vic programu nemaji zajem) nebo se obcas pripoji na svuj mail. Krome toho, internet 25M ma jen male procento zakazniku. To, ze tyhle veci potrebujes ty, neznamena, ze o ne maji zajem vsichni.

Bohužel pravda. Drtivá většina lidí má 10M někteří by i klidně přešli na 1M internet. K tomu starter a nějaký ten balíček. Docela dost lidí má i Standard.

 

Zkuste se podívat na výsledky hospodaření UPC. -130 miliónů. Spuštění ED3.0, nákup HD PVR Boxů atd. Pokud se někdo znáte s nějakým technikem zkuste se ho zeptat kolik si účtují za servis u zákazníka nebo třeba za zapojení? U toho zapojení (dotažení kabelu do bytu od rozvodnice v domě) se ty částky pohybují od nějakých 1.500Kč - desetitisíce a co zaplatí zákazník? Možná 252Kč.

Samozřejmě že menší lokální poskytovatelé pak vypadají líp jelikož komunikují jen s několika set zákazníky, jakýkoliv upgrade sítě nevyžaduje tolik času, peněz ...

Např já tady v Mostě mám lokálního poskytovatele Softex. Nemá špatný rychlosti a ceny ale má FUP což je pro mě dost omezující faktor. Co se týče IPTV tak žádný zapůjčení STB zdarma ale hezky si ho musím koupit. Dotah ze skříně ve sklepě k bytu 1000Kč, zásuvka 1000Kč a aktivace 500Kč atd. Jinak programová nabídka co počtem a kvalitou kanálů taky pokulhává. Ale za to ceny suprový.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Softexů zapujčení STB jde 80 Kč měsíčně.UPC jsem měl ale zrušil jsem neustalý výpadky,digitálů přišel technik a řikal vymět koaxial.Už mně to nebavilo furt měnit.Mám jenom malou nabídku ,kterou mám zdarma k internetu.A koupený satelit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2. Na VOD nějak chybí technologie. Tenkrát mi někdo před rokem z HBO říkal že se snaží s UPC na tom dělat aby mohli šířit HBO digital. Po půl roce mi na to přišla odpověď že je to na houby že dělat to po koaxu je kravina. Nevím jestli někde v okolních státech už to mají rozběhané.

3. Upload u 25M je maximem ED2 (resp. maximum jsou prý 2Mbity/s)

- před rokem byla jiná situace, to ještě nebyla zavedená optika do baráku a max. rychlost netu byla 30 Mb/s :lol: teď už by to jít mělo a snad se na vod i pracuje...

- maximální upload ED1.1 je 9 Mb/s a ED2 25 Mb/s... u FiberPower 100 táhne jeden kanál celejch 10 Mb/s a bez poblémů... spíš ještě pořád se nedá tý rychlosti dosáhnout úplně šude :(

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netušíte Tomusi a Slambe, jestli UPC neplánuje NGC Wild HD nebo nějaký další kanál z rodiny ESPN (ESPN, ESPN HD, ESPN America HD, ESPN Classic)? Klidně bych si za ně zvlášť připlatil...ale to bohužel zatím asi není reálné (nakupování po jednotlivých kanálech). :)

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan, rozumim a nevadí. Přesto díky za odpověď! :)

Snad zase něco tento nebo příští měsíc přibude. :)

 

Myslíte, že je reálné, aby UPC přidalo všechny 4 kanály ESPN a udělalo z nich potom nějaký balíček "ESPN Max Pack" ? :) Já osobně bych to třeba uvítal a rád si za to doplatil. Trochu mi ty kanály v nabídce chybí.

 

Ještě, tomusi, nevíš proč byla změněna ta verze NGC HD? Psal jsem National Geographic a oni o té změně prý neví. Zatím jsem to nechal plavat, ale mám nutkání napsat Malinovi, aby se k tomu vyjádřil.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Spektrum TV si dělá reklamu na webu, že vysílá od 2. srpna v HD

 

http://www.spektrumtv.cz/

 

To si dělá Spektrum TV legraci a nebo UPC si postavila zase hlavu? Proč tedy Spektrum nevysílá v HD v síti UPC?

spektrum hd vysílá,ale pouze s madarskou audiostopou.a také proto není zatím šířená upc.Upc spustí spektrum hd nejdříve až spektrum přidá minimálně anglicý zvuk.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...