Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Tak ona snad jde o to, že to pan Malina slíbil v tiskové zprávě. Ale u UPC bohužel pravá ruka neví co dělá levá.... jenže u nás jiná alternativa není... Zlatej Karneval!

 

No, já si myslím, že za to může v první řadě Spektrum, ale UPC jsou taky mimo (o tom víme každý své). UPC zařadilo Discovery kanály + rezervu Spektrum HD. Spektrum potom řeklo, že se bude komplet měnit a bude i v HD, to vše od 2. srpna. Nejprve to bylo malé oznámení a potom se spustila lavina informací okolo těchto změn, kde se psalo, že Spektrum HD bude v UPC. I kdyby UPC nepřidalo tu rezervu, stejně by se lidi teďka ptali, proč to Spektrum nejede, když se to v pozdějších zprávách slibovalo samotným Spektrem a ne UPC? A druhá strana mince - Spektrum SD a i Spektrum HD mají každý dva různé feedy (kdyby to náhodou někdo nevěděl). Jeden je pro Maďarsko (vše jen v maďarštině), druhý je pro Česko a Slovensko (napůl maďarsky, napůl česky). Nechápu tedy proč by CZ&SK verze měla obsahovat jediné slovo v maďarštině, když není absolutně proč. Ledaže by společnost Chello měla velké ego a dávala úplatky za tenhle hnus RRTV.

 

Jo a mimochodem, nevíš tomusi, proč byla od 1. srpna britská verze NGC HD opět (po přibližně půlroční přestávce) nahrazena evropskou mutací? Minule to byl technický problém, ale obávám se (podle nového ceníku), že tentokrát to byl záměr a docela mě to vytáčí. Proč? Protože mě nikdo o těchto změnách neinformoval. Děkuji milému UPC, že je tak ignorantské a plné idiotů.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze chyba byla opet v tom ze UPC zaradilo s predstihem do nabidky "rezerva Spektrum HD" ,

kdyby to tam nedali, tak by nikdo netusil ze se v nabidce tento kanal objevi a byl by klid.

 

Souhlasím za předpokladu, že UPC neumí komunikovat, jak to zaznělo v předešlém příspěvku. Bez jejich rezerve by opravdu byl klid, stajn tak souhlasím. Ještě je zde jedno "ale"! Ale to by se zároveň nesmělo UPC chvástat v tisku, kde proběhla zpráva o tom, že Spektrum od 2.8. bude v HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Jack_6428: Spektrum, myslm že na jaře letošního roku, zrušila maďarskou licenci (myslím, že jim skončila) a požádala o novou CZ radu pro tv. Jeden z důvodů je, že nemusí označovat program logem pro věkové skupiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a mimochodem, nevíš tomusi, proč byla od 1. srpna britská verze NGC HD opět (po přibližně půlroční přestávce) nahrazena evropskou mutací?

Minule to byl technický problém, ale obávám se (podle nového ceníku), že tentokrát to byl záměr a docela mě to vytáčí.

Jiz s predstihem jsem mel info, ze to bude zmeneno , ale proc to netusim,

kazdopadne tentokrat se o technicky problem asi nejedna.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, mohl jsi něco naznačit. Já z toho málem dostal zase infarkt, jak UPC o ničem neinformuje. :lol: Váhám jestli napsat zase Malinovi a do Channels a postěžovat si, aby to dali zpět. Každá verze má své pro a proti. Takže se ptám, jak to chcete vy?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je komedie ten Eurosport 2 , EPG mi hlásí přímý přenos 1.kola bundesligy a místo toho tam je ženský rugby. Nechápem ja to UPC nechápem komedianti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

D: Jak se dívám, tak to EPG na Eurosportu 2 neodpovídá ani verzi International ani verzi NEE. Docelo by mě zajímalo, kde tohle EPG UPC splašilo.

 

Jack: O Disney Channel se v souvislosti s 16:9 už nějakou dobu mluví, ale National Geographic je pro mě překvapením. Ti se 16:9 bránili s odvoláním na NG HD.

A propos, NG HD, nemůže ta současná výměna britské verze za ruskou třeba být předzvěstí počešténí NG HD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník peatro

tak s tim SPEKTREM HD to je dobra komedie, uz to tam trci mesic a nic

nevite nekdo kdy konecne rozjedou MARKIZA HD i v UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...