Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

 

http://medialne.etrend.sk/televizia-spr ... xn-hd.html

A protože pro pro český i slovenský trh se vysílá jen jedna společná mutace, je zřejmé, že tato zpráva platí i pro Česko. Což ale neznamená, že musí být automaticky AXN HD zařazen do nabídky UPC.

 

Jo, taky si myslím, že to platí i pro Česko. Slováci přebíraj většinu feedů od nás...dost se na AXN HD těším.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No, tak to je, jak jsem zde říkal. Doufám ale, že ten obrázek nalevo není nové logo, to by mě velmi zklamalo. Sám jsem novou grafiku ještě neviděl, ale pár nápadů jsem do šálku přihodil. Jestli je ale použili netuším. Jinak některé z těch nových pořadů budou od Discovery Networks a National Geographic. Tam bude mít HD uplatnění. Ale počkejme si na 2.srpna. Jsem ale zvědavý, kdy toho 2. tu novou grafiku spustí. V 5:57 ráno?

 

EDIT: Tady o něco podrobněji:

http://www.parabola.cz/clanky/4013/spektrum-od-srpna-s-novym-logem-obsahem-a-start-v-hd-kvalite/

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No zatím jsem si nevšiml, že by na severu stanice uvedené v odkazu byly dostupné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj uz to jede i na severu. Dal jsem manualni vyhledani kanalu a je to tam. Samozrejme Spektrum HD bude pozdeji, zatim rezerva Spektrum HD.

Díky asi jsem dlouho neaktualizoval kanály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den pane Malino,

 

jmenuji se XXX a bydlím v Praze. Mám možnost doma využívat služeb Digi tv kabel UPC a poslouchám Český rozhlas přes váš multiplex na settopboxu a zaráží mě dvě věci. Proč nemohu poslouchat regionální pořady jiných krajů, jako jsou stanice České Budějovice, Sever, Plzeň, Brno atd.? A když tedy nemám přístup k těmto programům, proč mi tedy jako pražákovi chybí v nabídce ČRo Regina a namísto toho mám přístup ke středočeskému regionálnímu rádiu Region? Ve slovenském vámi nabízeném balíčku jsou zařazené i regionální studia Slovenského rozhlasu. Proto se velmi přimlouvám o zařazení regionálních stanic Českého rozhlasu do vaší nabídky. Stejně tak bych se moc přimlouval o zařazení rakouské televizní stanice ORF 1 do české nabídky. Myslím si, že češi by měli mít více blíže k rakouským sousedům. Vždyť i při dobré vůli by se dalo potvrdit, že je Praha ještě v pásmu, ve kterém přesahuje rakouský signál přes českou hranici. Prosím vás o odpověď.

 

Děkuji

 

Dobrý den,

 

Váš mail předávám programovému oddělení s tím, že Vás musím upozornit na skutečnost, že kapacity pro přenos rádií jsou omezené a že k zařazení některé z televizních stanic musí být předem zajištěn její souhlas (např.ORF). Děkuji za pochopení

 

František Malina

 

 

 

PhDr. František Malina

Public Relations Director

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak nám ten Spektrum zešišatěl a po HD Spektrum zůstala naše známá rezerva s černou obrazovkou :) UPC opět nezklama. Poslední změna byla dlouhodobá u programu France 24, kdy jsme čekali na povolení naší milované tv rady asi měsíc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...