Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
tady je kazdej chytrej jak brouk pytlik a o teto firme co by uz tu davno nemela byt vedi akorat h***o

A ty jseš tu proč, když jseš tak chytrej jako radio? Někdo tě snad drží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je kazdej chytrej jak brouk pytlik a o teto firme co by uz tu davno nemela byt vedi akorat h***o

 

To nám tedy potom udělejte nějaký dobrý výklad, abychom nepsali o h...u! Prosíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
V UPC nelžou, jen klienty neinformují .....

V podstatě to tak je, ale není to zdaleka tak jednoduché. UPC je na prvním místě omezen šířkou kanálu, multiplexu, který sestavuje...

Uvítal bych nějaký zasvěcenější (ne odborný) popis distribuce klasického filmu počínaje např. skenováním.... a konče sestavením multiplexu, Co na to třeba Lukas236 na Digizone?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je kazdej chytrej jak brouk pytlik a o teto firme co by uz tu davno nemela byt vedi akorat h***o

 

To víš, na tebe prostě nikdo nemá. Člověk se cití smutně, když musí číst výkřiky od ublíženého človíčka jako jsi ty. Copak ti UPC provedlo? Sděl nám svá moudra prosím, ať jsme v obraze.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jakou tam máte prosím frekvenci a symbolovou rychlost při inovaco OTA ?

 

Omlouvám se, ale až nyní jsem si přečetl dotaz a přiznám se, že jsem to neřešil v tu chvíli. Přišel jsem domů a pustil jsem seťák, ale teď jsem si uvědomil, že jsem nejdříve projel seťák scanem, jsetli náhodou double Russia News a BTV nedostali jiné programy. Také u UPC nerozumím, že dabluje kanály i několik měsíců. Proč tomu tak je, nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BR = BIT RATE, nebo-li datový tok (přenosová rychlost)

 

no, to jsem mohl také vědět, díky. Ale bylo by super, kdyby sportovní stanice vysílali v 16:9, to by byl luxus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...