Přejít na obsah

Balíček EXTRA


Návštěvník javira

Doporučené příspěvky

Nevíte jak je to teď s balíčkem EXTRA . Jaké kanály v současné době obsahuje? Podle ceníku AXN Sci fi a Crime ale z vlastní zkušenosti vím že může obsahovat i jiné kanály. O tomto balíčku se moc nemluví a snad není ani reklamě prosazován na stránkách UPC.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Tímto si Vás dovolujeme informovat, že balíček Digi Extra nenabízíme. Můžete ale využít balíček Plus za akční cenu 96,- Kč měsíčně po dobu 5-ti měsíců, poté za 120,- Kč měsíčně. Programovou nabídku balíčku Plus zasíláme v příloze tohoto e-mailu.

 

Tuto odpověď jsem dostal, když jsem projevil zájem o aktivaci doplňkového balíčku Extra za 39 Kč/měs, jak je uvedeno v ceníku. Takže další důkaz "serioznosti" společnosti UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto odpověď jsem dostal, když jsem projevil zájem o aktivaci doplňkového balíčku Extra za 39 Kč/měs, jak je uvedeno v ceníku. Takže další důkaz "serioznosti" společnosti UPC.

Nechápu co je na tom neseriózní? Holt k získání musíte splnit určité podmínky, které si UPC určí.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Jde o to, že tyto podmínky splňuji. Mám digi Standard a Fiber Power 25. O pomínkách není ostatně zmínka ani v jejich odpovědi. Neserioznost spatřuji v tom, že produkt je v ceníku a není ivedeno, že se již neposkytuje. Nemluvě o tom, že v dnešní době digitalizovaných dokumentů by bylo odstranění neplatné pasáže z ceníku otázkou několika klepnutí na klávesnici PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Jaku
Tak jen pro vasi informaci, balicek Extra aktualne obsahuje kanaly:

AXN Sci-Fi, AXN Crime, Travel Channel, NG Wild, Fishing & Hunting, Viasat Explorer, Viasat History.

A co Discovery? To v tvém přehledu chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...