Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník angel
Myslim ze s predplatnym to nebude mit nic spolecnyho, neni nejaky problem se signalem toho postizeneho muxu ? kdyz to nabehne tak uz ty kanaly bezi bezbroblemu ?Mozna bych cvicne zkusil televizor resetovat do tovarniho nastaveni a znovu to naladit.

 

Moc se mi do toho nechtělo (kdo má ty programy potom třídit...), ale nakonec jsem TV restartoval, vše znovu naladil a stav je naprosto stejný. Dělá to vždy při přechodu z jiného muxu na mux NovaHD, PrimaHD. V rámci toho muxu při přepínání NovaHD-Prima HD to nedělá, když z něj odejdu a znovu do něj vstoupím, tak zase na 1 sec. naběhne obraz, hned se ztmaví a překryje nápisem No access a ten po 10-15 sec. zmizí a obraz se vrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník pulsar

Nemá někdo praktickou zkušenost s tímto monitorem a příjmem DVB-C při použítí CA modulu spárovaného s kartou UPC? Nebo tuší někdo nějaké možné problémy i třeba s ohledem na příjem DVB-C (CA modul+UPC) obecně na monitorech LG? Jinak samozřejmě DVB-C tuner má, CI slot má.

monitor:

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=84896

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Turbo-zelva

Ahoj, po zakoupení nové TV Philip 32PFL7695H/12 a propojení s dodávaným STB od UPC(umožňuje pouze propojení přes scart, HDMI výstup tento STB nemá) mám nekvalitní rozostřující se obraz. Proto vážně uvažuju o Ca modulu. Nemá někdo zkušenosti s tímto televizorem a Ca modulem? Díky za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím, po omezení analogu potřebuji 26` tv do ložnice. U Toshiby jsem se dočetl že s Conaxem spolupracuje. Některé SONY KDL... také, ale tento relativně nový typ nikde není uveden, že s Conaxem bude pracovat. DVB-C má, ale nevím, jestli i CI slot, to je snad už samozřejmost, ne? Sony obraz se mi líbil, ale prodavač věděl asi jen, že je snad barevná a úžasná. Na tuto konkrétní Toshibu jsem v obchodě nenarazil, tak nevím, jaký je obraz a pozorovací úhly. Poradíte někdo, máte zkušenosti? Diky.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro "Jardabr" a TOSHiBA 26AV733

 

Viz můj příspěvek v této diskuzi na apředcházející stránce

 

Tak LCD zn. TOSHIBA 26AV733G je funkční s CA modulem a i HD programy jdou.

Jedná se asi o jednu z nejlevnějších LCD v 26" a DVB-C tunerem s funkčním HD. ( únor 2011 - cena pod 7.000,- Kč )

 

Rodiče jí mají jako druhou v pokojíčku. Obraz dobrý, ale trvá dost dlouho její zapnutí, přepínání kanálů je taky dlouhé, dálkový ovladač mi taky nevyhovuje.

 

Je to klasické -"Za málo peněz, málo muziky.". Já bych jí domů nechtěl.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. nebo může někdo doporučit jinou slušnou 26` tv?

 

Myslím, že velmi slušná ( i dle testů ) je SONY BRAVIA KDL-32EX720. Je napěchovaná novinkama. Cena je však oproti té TOSHIBĚ více jak dvojnásobná :!::!:

 

Je to sice 32" ( Full HD ), ale má tenký rámeček, takže rozměrově je na tom jako většina 26".

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, ale 32` je už opravdu moc. Prostor mám na max. 64 cm šířky a navíc ze vzdálenosti 140-180 cm by byla opravdu veliká. Ještě jsem objevil v LED řadě i verzi s 24` a ta si myslím, by v ložnici taká být mohla.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mr.Katana

Zdravíčko,

koupil jsem si včera novou TV od LG, konkrétně typ 47LV5500, která má mít jak DVB-T, tak DVB-C, což je pro mě určující.

 

Jenže nakonec se mi bohužel podařilo zjistit, že DVB-C v ČR přecijen nefunguje. Má tuhle TV už také někdo jiný? Nemá s tím někdo zkušenosti, jak to třeba obejít? Obecná pomůcka nastavení jiné země nefunguje, Německo chytá jen jeden multiplex z UPC, UK chytá jen DVB-T kanály, Norsko, Švédsko a Finsko v nastavení úplně chybí.

 

Tenhle kousek od LG se mi totiž náramně líbí, jenže nemožnost přijímat DVB-C je pro mě bohužel docela velké sousto na zkousnutí, i když už jsem velice vážně uvažoval, že by DVB-T kanály mohly stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...