Přejít na obsah

Seznam STB a TV pro prijem digitalni kabelove televize DVB-C


tomus

Doporučené příspěvky

Tak jinak, ma ten televizor vubec DVB-C tuner ?

1. Nema

2. Ma, ale nema ho aktivovany pro zemi ČR

3. Ma

 

Predpokladam ze to zrejme bude bod. 2, tazke si zemi prepni na Nemecko, nebo proved upravu v servisnim menu (resilo se to zde nekolikrat) a zacni ladit znovu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám, že takto obtěžuji. Jsem asi technický antitalent, ale zkoušel jsem ladit kanály snad přes všechny státy co mám v menu. Mám TV Philips 22PFL3405H/12 dle manuálu snad DVB-C tato televize obsahuje. Psal jsem také, že CA modul TV registruje, ale simkartu ne. Další háček je asi to, že nedokážu v menu najít funkci DVB-C, prostě při ladění kanálů tato funkce tam není. Jsem už zoufalý a říkám si co jsi ty v... koupil za TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marvanor> ve specifikaci vasi TV pisou:

"Příjem digitálního kabelového vysílání (DVB-C): ANO (MPEG-2, MPEG-4), upozornění: DVB-C tuner lze využít jen při nastavení jiné země než Česko, nemusí být tedy plně kompatibilní"

 

Ale na vetsine shopu neni o dvb-c ani zminka (jen dvb-t)

Je to tahle TV?

http://www.alza.cz/22-philips-22pfl3405h-d160915.htm

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

homeberg - ano je to tato TV. Bohuzel od Philipse mam potvrzeno , ze DVB-C tato TV neobsahuje. Jsem si neprecetl detailne informace o TV a CA modul je me ted na ho...

Mala otazka, neda se to nejak obejit, treba prehranim firmware???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Jirka

Po měsíci provozu mohu potvrdit naprosto bezproblémové fungování STB Nanoxx 9500 HD-C ( www.nanoxx.info) v síti UPC. Provozováno s kartou od LICA.

Ve zkratce :

HDTV, max 1080i, instalace bez problémů, OSD v češtině, EPG háčky, čárky bez problémů, možnost nahrávání na externí disk vyzkoušeno bez problémů i HD, kvalita obrazu vynikající, ale strašně záleži na kvalitě zdroje, zobrazuje i datové toky, rozlišení apod. Dosud bez zamrznutí.

 

Zájemcům na doplňující dotazy odpovím, pokud budu vědět. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník angel
Můžu potvrdit funkčnost modulu i na LG M23800-PZ. Jedou všechny kanály včetně HDTV. Při přepínání na HDTV je občas chybně identifikovaný program jako zakódovaný. Rychlost přepínání oproti starým CRT televizím nic moc.

 

Dost podobný problém u Sony 40EX710. Do konce minulého roku vše chodilo s CAM od Lica O.K. Od ledna při přepnutí na mux č. 13 Nova HD, PrimaHD hlásí "No access", i když to v základu Starter je předplacené. Po asi 10 sec. však program normálně naběhne, nicméně je to nepříjemné. Zkoušel jsem to reklamovat u Licy, řekli že pošlou znovu párování na kartu (...). Nic se samozřejmě nezměnilo. Následovalo dlouhé mailování a telefonování s technikama UPC, samé mlžení, že prý když budu mít jejich STB, tak to dělat nebude. Já ale nepotřebuji STB a další ovladač na stole... Zajímavé je, že minulý rok mi chodilo měsíční předplatné na kartu "01000003", teď mi chodí "01000001", to mi ale na UPC nevysvětlili. Máte někdo podobnou zkušenost, nebo dokonce řešení ? Ď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po měsíci provozu mohu potvrdit naprosto bezproblémové fungování STB Nanoxx 9500 HD-C

Jirko diky na info, docela zajimava masinka, muzes napsat kde jsi STB koupil a za kolik ?, nikde v cesky e-shopech jsem ho nenasel.

A jeste by me zajimalo kolik ma STB tuneru a kolik kanalu soucasne umi nahravat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost podobný problém u Sony 40EX710. Do konce minulého roku vše chodilo s CAM od Lica O.K. Od ledna při přepnutí na mux č. 13 Nova HD, PrimaHD hlásí "No access"

Myslim ze s predplatnym to nebude mit nic spolecnyho, neni nejaky problem se signalem toho postizeneho muxu ? kdyz to nabehne tak uz ty kanaly bezi bezbroblemu ?

Mozna bych cvicne zkusil televizor resetovat do tovarniho nastaveni a znovu to naladit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jirka

to tomus :

 

Zakoupil jsem jej přes internet v Německu na www.hm-sat-shop.de za 319 Euro plus 16 Euro doprava. Je jednotunerový, nahrávat lze na stejném muxu dva programy najednou a na třetí se dívat a u toho třetího lze zároveň použít i timeshift. Já ale zatím zkoušel jen současné nahrávání dvou a na třetí se jen díval bez použití timeshiftu, všechno ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...