Přejít na obsah

Technisat DigiCorder HD K2


vpa

Doporučené příspěvky

Mě při nahrávání nejde přehrávat jiný program.

Změna, teď nahrávám Barrandov a jdou přehrávat i již nahrané pořady současně!! Tedy to, co mi doposud nešlo. Zkusím nějak znovu vyvolat tu hlášku, když mi to odmítlo přehrát a jestli to nemá nějakou souvislost s HD, nejsem si jist, jestli jsem to nezkoušel vždycky přehrávat v okamžiku, kdy se nahrával HD program.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už vážně nevím, minulý týden jsme se ženou chtěli při nahrávání sledovat nahraný program, a napsalo nám to nějakou hlášku, že nemůže přehrávat, když nahrává; předtím několikrát jsem to zkoušel a dopadlo to stejně. Dnes to funguje. V kombinaci 1xSD, 2xSD, 1xHD i 2xHD, automaticky i ručně a vždy jde současně přehrát již dříve nahraný pořad.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím osvětlete

 

- A lze tedy nahrávat 2 různé kanály (SD/HD) a přitom se dívat na nějaký jiný?

 

- A lze nahrávat 2 různé kanály a přitom se na jeden z nich se zpožděním dívat? Tedy ještě v době, kdy se nahrává, ale třeba o 15 opožděně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
Tak už vážně nevím, minulý týden jsme se ženou chtěli při nahrávání sledovat nahraný program, a napsalo nám to nějakou hlášku, že nemůže přehrávat, když nahrává; předtím několikrát jsem to zkoušel a dopadlo to stejně. Dnes to funguje. V kombinaci 1xSD, 2xSD, 1xHD i 2xHD, automaticky i ručně a vždy jde současně přehrát již dříve nahraný pořad.

Tak tohle by aspoň trochu měnilo situaci k lepšímu a zase pro mě vrací tenhle jinak pěkný kousek do hry :)

Diky moc za postřehy, pokud by se ti podařila zjistit ta příčina proč to dřív nešlo bylo by to úplně super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
Tak jsem našel prodejce v Praze, v nabídce má Technisat DigiCorder HD K2 s 500G HDD ve stříbrném a černém provedení.

 

Tady je odkaz:

 

http://www.extrastore.cz/index.php?cat=1246&idx=100431

 

už se objevil i tady:

http://www.gsmtelefony.cz/index.php?cat=0&idx=100431

 

vzhledem ke stejnému id v URL a stejné adrese firmy hádám že budou mít oba obchody něco společného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A lze tedy nahrávat 2 různé kanály (SD/HD) a přitom se dívat na nějaký jiný?

Ne, max. 2 programy.

A lze nahrávat 2 různé kanály a přitom se na jeden z nich se zpožděním dívat? Tedy ještě v době, kdy se nahrává, ale třeba o 15 opožděně?

Ano, dá se i posouvat, přepnout se na druhý program, posouvat se, vrátit se na první a pokračovat v místě, kde se přestalo.

Navíc, pokud se nahrával alespoň jeden program, tak se do včerejška nedalo dívat na již nahrané pořady. Docela to nechápu, ale včera jsem při nahrávání mohl sledovat další již nahraný pořad.

 

Když už se změnilo chování, tak jsem zkusil, jestli třeba nejde nahrát více programů, než 2 současně a v tomto bodě se chování nezměnilo, platí max. 2 programy. Zkoušel jsem hledat i příčinu, ale nevím; firmware se samozřejmě nezměnil a že by na to měl vliv parametr předplatného na kartě od UPC, tomu bych moc nevěřil. V nastavení jsem také nic neměnil, kromě změny ip adresy, ale tam bych to taky nehledal, tak vážně nevím. Budu to pár dní zkoušet, třeba to zůstane a třeba to zase nepůjde.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to, napíšu to.

Nejméně stabilní část Digicorderu je kopírování nahrávek přes síť. Zlobí ten stahovací program, nízká rychlost, občas se to zasekne. Pokud se něco tahá, sledovaný kanál se normálně zobrazuje (jak to ovlivní nahrávání, nevím, asi jsem to nezkoušel, ale tipnul bych, že neproběhne, možná se mi to jednou krátce po nákupu sešlo dohramady, ale tenkrát se nic nenahrálo, takže kdoví), ale na obrazovce v pravém rohu nahoře se objeví nápis LAN a přístroj je až do ukončení přenosu neovladatelný. Tedy doposud vždy byl, když se tahání na PC zaseklo a spadlo, tak Digicorder zůstal stále v tomto režimu (vydržel jsem jednou čekat půl hodiny) a pomohlo pouze vypnutí šňůrou. Ale v neděli mi při zaseknutí tahání zafungovalo vypnutí přístroje tlačítkem na přístroji, po zapnutí Digicorder fungoval kromě sítě, takže jsem změnil ip adresu a začala fungovat i síť. Jinak řečeno, přístroj zůstal stále napájen. Toto je jediný rozdíl oproti předchozím zkušenostem. Možná je to teď v nějakém nestabilním stavu nebo to naopak vždy bylo v nějakém nestabilním stavu a teď to funguje normálně. Zkusím to ještě nějak potrápit, vytáhnout šňůru a tak.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a je možné nahraný pořad kopírovat na usb disk/flash?

Mělo by to jít, nezkoušel jsem to ještě fyzicky, ale chtěl bych to zkusit o víkendu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...