Přejít na obsah

Technisat DigiCorder HD K2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník petr21
Přetahování nahraných programů přes LAN pomocí programu Mediaport je u mne stabilní, žádné záseky ani padání.

Prosímtě, jakou máš verzi firmware?

 

Verzi firmware mám 2.35.0-986c z 1.8.2008.

 

Konfigurace PC.: Win Vista SP1, router D-Link DIR-100 a nastavení automatické přidělování IP adres dle DHCP serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

verzi firmware máme stejnou, jestli se nepletu

Při přetahování přes LAN pomocí programu Mediaport je možno se dívat na všechny programy (tedy je možno bez problémů přepínat na jednotlivé programy) bez přerušení stahování. Pokud chci při stahování přes LAN přehrávat nějaký nahraný program nebo chci nějaký program nahrávat, jde to, ale stahování se po dobu přehrávání nebo nahrávání přeruší (program Mediaport vypíše waiting) a po zrušení přehrávání nebo nahrávání pokračuje stahování dál od místa, kde se přerušilo.

Tohle je zajímavý, mě to prostě přehrávat nejde a Mediaport tahá do konce. Mám Vista a statické IP adresy.

Pokud si na PC dám sdílet adresář, mohu přetahovat přes LAN nahraný pořad přímo do sdíleného adresáře PC bez nutnosti použití programu Mediaport přímo pres menu, kde vyberu jako externí disk místo USB PC a sdílený adresář - funguje také bez problémů.

Tohle jsem neobjevil, kde se zadává jméno a heslo? Máš Vista nebo XP? Běží to přes guest?

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je zajímavý, mě to prostě přehrávat nejde a Mediaport tahá do konce. Mám Vista a statické IP adresy.

Mě to při přehrávání funguje tak, jak jsem napsal. Při přehrávání se stahování zastaví, po přehrávání pokračuje.

Tohle jsem neobjevil, kde se zadává jméno a heslo? Máš Vista nebo XP? Běží to přes guest?

Mám Win Vista SP1, trochu jsem s tím zápasil, DigoCorder pořád chtěl jméno a heslo a nedařilo se. Nakonec jsem ve Vistách v centu sítí a sdílení na zkoušku vypnul sdílení chráněné heslem a z DigiCorderu jsem se pak do sdílené složky dostal.

Prosímtě, jakou máš verzi firmware?

Přesná verze firmware, jak je uvedeno v DigiCorderu:

2.35.0.3 (986c) UL2.6 BL0 (0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...