Přejít na obsah

Technisat DigiCorder HD K2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník petr21

Reklamace DigiCorderu byla uznána a zároveň mi bylo sděleno, že už se DigiCorder nevyrábí a budou mi vráceny peníze.

Tak nevím, co si mám pořídit. KAON nechci z důvodu nemožnosti přenosu nahrávek do PC a navíc má malou kapacitu HDD. Možná zkusím AZBOX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník Petr_S

Dlouho už do této diskuse nikdo nepřispěl.

Mohli by mi někdo z uživatelů DigiCorder HD K2 napsat, jak si rozumí tento přijímač s UPC v současné době? Po delší době jsem si s ním hrál a občas vytuhne, občas přestane dekódovat obraz HD, někdy i SD (zvuk přitom jde), zakousává se při stahování souborů přes Mediaport a tak podobně.

 

V Omku mi řekli, že DigiCorder K2 prostě má s UPC problémy a že se s tím nedá nic dělat, což mě moc neuspokojuje.

 

Jaký firmware je nejvíce funkční? Tady ve fóru se píše, že v té době nejnovější verze nebyla měla problémy a doporučovala se starší, teď ale na webu Technisatu vidím ještě novější verzi 2.35.0.9-1424e z 3.12.2010, ta je už v pořádku? Technisat nezveřejňuje změny v nové verzi firmware?

 

Jaký software doporučujete na zpracování stažených .ts a .ts4 souborů?

 

Případně doporučíte mi někdo nějaké fórum, které se tomuto přijímači věnuje více?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ho přes dva roky, viz úplně první příspěvek a poslední dva nebo 3 firmware jsem upgrade nedělal, kvůli nekompatibilitě nahrávek a dalších potížích v novějších verzích.

Mediaport nepoužívám, ve Vistách zlobil a jeden pokus ve W7 byl podobný. Přenáším přes USB klíč, tam mi jde vždy dva filmy, další jde až po vypnutí. Dám kopírovat, počkám, až je vidět, že se kopíruje a přepnu na sledování programu; až mi přestane blikat kontrolka na USB tak je hotovo a kopíruju druhý.

Problémy s příjmem signálu mám jen takové, o jakých se tu píše i na KAONu, to jest NovaHD, který má natvrdo ořezávaný signál při dosazení určité hranice, který se projeví kostičkováním až do další změny celé scény. Obvykle se to dá rychleji vyřešit stisknutím OK, žluté tlačítko na zobrazení datového toku, po chvíli EXIT na program a jde to zase nějakou dobu v pořádku, než zase nastane oříznutí a tedy výpadek dat.

Data zpracovávám ve VideoReDo.

Musím zaklepat, ale spokojenost a funkční.

Informace jsou obvykle jen v němčině, nejlépe dát na google vyhledat číslo verze a německá fóra si nechat přeložit do angličtiny.

 

Teď jsem orientačně nahlédl a v březnu se v německých kabelových sítích objevila aktualizace 2.35.0.10-1424c , no ale to se nás netýká.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21

Po úspěšné reklamaci DigiCorder jsem znovu zakoupil DigiCorder HD K2 tentokrát u OMKA a to jeden z posledních kusů asi před rokem a čtvrt. Mám tam nahraný poslední firmware a jsem spokojen. S Mediaportem mám stejné problémy ve WIN 7 jako má vpa, tak přenos nahrávek provádím také přes USB.

Stažené nahrávky zpracovávám programem DVR-Studio HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...