Přejít na obsah

Technisat DigiCorder HD K2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník stamac2
to stamac2:

 

Jakou máš verzi firmware? Tuším, že jsem měl ten samý problém se základním firmwarem verze 2.35.0-986c.

 

Teď nejsem doma, ale to číslo firmwaru je mi povědomé. Přístroj jsem koupil od OMKA, ležel jim dlouho ve skladu, byl zřejmě vyroben v roce 2008, takže bude asi mít původní firmware.

Z webu mám stažen poslední Technisatem uváděný firmware - z května 2009.

 

Jen bych prosil o zopakování postupu při přehrávání firmwaru a co to bude znamenat pro naladění, budu muset znovu ladit programy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21

to stamac2:

 

Postup nahrání firmware je jednochý:

Na USB flešku nahraješ soubory singleupdate a HDK2_2350-1205.pad. DigiCorder vypneš do pohotovostního stavu, do USB zastrčíš USB flešku, zapněš DigiCorder, na displeji DigiCorderu se zobrazí USB load a začne nahrávání nového firmware. Na displeji DigiCorderu se zobrazí procenta, jak postupuje nahrávání. Po ukončení nahrávání se na displeji zobrazí USB load done a je hotovo. Stalo se mi, že z jedné USB flešky nechtěl DigiCorder provést ajktualizaci firmware a musel jsem použít jinou.

Po aktualizaci firmware jsou naladěné programy a nahrávky zachovány.

 

S poslední verzí firmware 2.35.0-1205f jsem měl problémy s duálním kódování, proto jsem se raději vrátil k předposlední verzi 2.35.0-1205. Pokud bys chtěl předposlední verzi firmware tady je odkaz:

 

http://rapidshare.com/files/334197553/app_digicorder-hd-k2_v2.35.0-1205_6707.zip.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to stamac2:

 

Postup nahrání firmware je jednochý:

Na USB flešku nahraješ soubory singleupdate a HDK2_2350-1205.pad.

 

Moc díky za pomoc. Ten soubor singelupdate je taky zazipovaný na té adrese?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník soonrich

Vážení majitelé DigiCorderu. Chci si ho také pořídit a napadlo mne, zda DigiCorder HD K2 zvládá pouze kanály DVB-C s CI-Conax nebo také naladí DVB-T bez CI modulů? Může mi někdo z vás podat informaci o nahrávání z DVB-T (i když by to byla drahá sranda). A ještě jedna otázka: musí nebo může dát UPC svoji dceřinné firmě Lica souhlas s prodejem dalších 3 ks CI modulů Conax, když už jeden mám (2x do DigiCorderu a 1x do druhé televize). Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení majitelé DigiCorderu. Chci si ho také pořídit a napadlo mne, zda DigiCorder HD K2 zvládá pouze kanály DVB-C s CI-Conax nebo také naladí DVB-T bez CI modulů? Může mi někdo z vás podat informaci o nahrávání z DVB-T (i když by to byla drahá sranda). A ještě jedna otázka: musí nebo může dát UPC svoji dceřinné firmě Lica souhlas s prodejem dalších 3 ks CI modulů Conax, když už jeden mám (2x do DigiCorderu a 1x do druhé televize). Děkuji za odpověď.

 

 

Vedle setoboxů od UPC Handan 5000 (má každý zdarma) a Handan 6000 (mám od UPC pronajatý), jsem si koupil u Licy 1x modul do TV Bravia a 2 x modul do Technisatu Digicorderu. Vždy jsem dostal od UPC souhlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník petr21

Tak mi definitivně u DigiCorderu přestal fungovat jeden tuner. Když DigiCorder zapnu, objeví se pouze černá obrazovka, musím zmáčknout PIP na dálkovém ovladači a potom se aktivuje druhý tuner a mohu poslouchat a nahrávat programy. Po vypnutí a znovu zapnutí DigiCorderu je znovu černá obrazovka a musím znovu zmáčknout PIP. Nějvětší problém je při naprogramovaní nahrávání, tam se nahrává pouze černá obrazovka, tedy nahrává se z vadného tuneru. Takže ho jdu příští týden reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník roro

Nový firmware na stránkách technisat.de z 28.1.2010. Zatím testuji.Nějak to vyvrací zprávy o ukončení podpory pro tento přístroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na německých fórech píšou o potížích s nekompatibilitou nahrávek. Prý je ale jži funkční ovládání přes síť. Onen človíček měl nejprve potíže, ale pak zkusil kanály smazat a znovu naladit a od té doby funguje bez problémů.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...