Přejít na obsah

Technisat DigiCorder HD K2


vpa

Doporučené příspěvky

Ale samozrejme ze jsou duvody a vzhledem k tomu ze se preslo (nekde prechazi) na EuroDOTSIS 3.0 cimz se vlaste pridala HW podpora i pro DVB-C2 je to jen otazka casu a prijimacu.

Tuto iniciativu - přechod k DVB-C2 - ale UPC před pár měsíci odmítla.

 

Chvíli jsem to hledal, ale je to tento článek http://www.broadbandtvnews.com/2009/09/15/virgin-supportive-of-dvb-c2-ibc09/.

..but DVB-C2 is not part of our plans.

DVB-C má UPC u nás, a možná, ještě někde; vždy to jsou ale minoritní trhy, jejich hlavním produktem je IPTV.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes zmizel Digicorder z nabídky LICA a dle sdělení LICA už nikdy nebude. Objednávku na českém internetovém obchodě mně vrátili se sdělením, že tento přístroj se nebude dále vyrábět. Stejnou informaci mám od pracovníka firmy OMKO, který dostal odpověď z Německa, že je výroba zastavena, na další dotaz co bude následovat, dosud nepřišla odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...... DVB-C má UPC u nás, a možná, ještě někde; vždy to jsou ale minoritní trhy, jejich hlavním produktem je IPTV.

DVB-C provozuje UPC "jen" v Holandsku, Švýcarsku, Polsku, Maďarsku, Rakousku, Rumunsku, České republice, Slovensku, Irsku ...

 

Ono je to totiž asi obráceně, většina sítí UPC běhá na DVC-C

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stamac2

Docela mě překvapuje, že prošlo bez povšimnutí moje sdělení o konci výroby Technisatu Digicorder HD K2, asi skončí tímpádem take upgrade filmwaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stamac2

Tak to mají blbě. Nám všem to funguje, firmě Lica to taky nefungovalo, než si to správně po našich radách nastavili.

 

Právě si jdu pro Technisat. Prosím o radu, jak provést správně nastavení, aby vše fungovalo jak má.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Dnes zmizel Digicorder z nabídky LICA a dle sdělení LICA už nikdy nebude. Objednávku na českém internetovém obchodě mně vrátili se sdělením, že tento přístroj se nebude dále vyrábět. Stejnou informaci mám od pracovníka firmy OMKO, který dostal odpověď z Německa, že je výroba zastavena, na další dotaz co bude následovat, dosud nepřišla odpověď.

Predpokladam ze duvodem by mohla byt nova legislativa EU (1275/2008/EC), kdy se od roku 2010 mohou vyrabet jen STB, ktere maji spotrebu ve stand-by rezimu maximalne 1 Watt.

U Digicorder HD K2 se uvadi spotreba 3 W.

 

http://www.atlete.eu/index.php?option=c ... &Itemid=27

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník stamac2

Mám potíže při nahrávání 2 HD kanálů současně s využitím časovače. Pokud zapnu nahrávání manuálně a posléze vypnu nahrávání manuálně, funguje mi ve většině případů současné nahrávání 2 HD kanálů. Pokud mám Technisat v provozu a použiji k zahájení a ukončení nahrávání časovač a to i při nahrávání 1 kanálu, nahrávání zřejmě probíhá, protože mohu se zpožděním sledovat nahrávku, nicméně když naprogramovaný časovač nahrávku ukončí, dojde k restartu přístroje a nahrávka se neuloží. Pokud chci dosáhnout nahrávky s využitím časovače, musím po naprogramování vypnout přístroj do standby stavu, potom se nahrávky dle časovače provedou, ale v případě, že se nahrávání časově překrývá a nahrávám současně 2 HD kanály, nahraje se pouze ten, jehož nahávání bylo ukončeno dříve, druhý HD kanál se nenahraje, ikdyž na displaji bylo psáno PVR timer pocelou dobu obou nahrávek. Při kombinaci SD + HD je úspěšnost tak 50%, zřejmě se nenahraje HD nahrávka pokud končí jako druhá. Pokud naprogramuji nahrávání pouze 1 HD nahávky ve standby stavu není problém.

Mám 2 moduly, 2 karty a nastavení Dual decrypt C1+C2.

JInak kvalita nahávek je skvěklá, takže bych přístroj nerad vracel. Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21

to stamac2:

 

Jakou máš verzi firmware? Tuším, že jsem měl ten samý problém se základním firmwarem verze 2.35.0-986c.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...