Přejít na obsah

Technisat DigiCorder HD K2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luger

Mám dotaz na ostatní uživatele. Pokud chci použít PiP, vše funguje kromě případu, kdy chci mít takto dva HD kanály. Ten primární pak generuje jen zvuk bez obrazu. Kombinace SD + HD nebo SD+SD je v pohodě.

Máte to tak taky prosím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

No mě už jo :)

Omylem jsem "několikrát" zmáčknul tlačítko PiP rychle za sebou obrazy se prostřídali problikali, Technisat nevydržel, sám od sebe se "zrestartoval" a od té doby voala a jede to..... Netuším čím to, ale teď to jede bezvadně, jestl ise tím šokem probrala karta v C2 nebo samotný přístroj netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Stanislav Macek

Vážení,

velmi vážně uvažuji o zakoupení Technisat Digicorder HD K2. Pro moje definitivní rozhodnutí bych byl vděčen za jakýkoliv názor stávajících majitelů tohoto přístroje. Trochu mě štve, že LICA nabízí jenom HDD 160GB, není příliš riskatní koupit přístroj s 500 GB na internetovém obchodě a u LICi koupit jenom modul s kartou? Jak funguje přetahování zejména HD soborů do PC a jejich další zpracování? Budu vděčen za jakýkoliv názor, který mně pomůže v mém rozhodování. Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení,

velmi vážně uvažuji o zakoupení Technisat Digicorder HD K2. Pro moje definitivní rozhodnutí bych byl vděčen za jakýkoliv názor stávajících majitelů tohoto přístroje. Trochu mě štve, že LICA nabízí jenom HDD 160GB, není příliš riskatní koupit přístroj s 500 GB na internetovém obchodě a u LICi koupit jenom modul s kartou? Jak funguje přetahování zejména HD soborů do PC a jejich další zpracování? Budu vděčen za jakýkoliv názor, který mně pomůže v mém rozhodování. Předem děkuji.

 

Přetahování bez problémů. Většinou si to jen stahuju na NB, abych se na to mohl podívat na chatě o víkendu. Ale vyzkoušel jsem i DVD - SD formát (ProjectX, DVDLab, Nero), a i BD - HD formát (TsRemux, TsSplitter, NeroVision). S rychlou flashkou pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stanislav Macek

Moc děkuji za výše uvedené informace, velice mně pomohly. Co mně ale nepomohlo, byla

dnešní informace technika, že okolo Vánoc nebo začátkem příštího roku by mělo UPC začít pronajímat HD PVR STB a dokonke údajně za 150 Kč měsíčně. Stejně si myslím, že přetahování souborů bude zablokované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Radomir Drda

Já měl technisat k2 hd ale vratil jsem ho protoze se obraz na hd kanalech trhal a navic nahraval jen cerno kdyz jsem se na nejaky kanal dival a druhy nahraval (mel jsem 2 karty)

 

ted hledam neco jineho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Stanislav Macek
Já měl technisat k2 hd ale vratil jsem ho protoze se obraz na hd kanalech trhal a navic nahraval jen cerno kdyz jsem se na nejaky kanal dival a druhy nahraval (mel jsem 2 karty)

 

Majitelé Technisatu co říkáte na tuto zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...