Přejít na obsah

Technisat DigiCorder HD K2


vpa

Doporučené příspěvky

tak to se mi nestalo; jediné co jsem teď zjistil, že když nahrávám z PrimaTV, tak se při dlouhé nahrávce občas obraz i zvuk zasekne (nahrávka je dlouhá správně) - ale to bych spíše přisuzoval špatnému streamu, u ostatních programů se mi to nestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cadfael

já ho mám a jsem s ním spokojen (dvě karty). FIlmy se dají bez problémů stáhnout přes USB v transport stream a stříhat např. ve Womble MPEG wizardu bez renderování. I mě se občas stane, že se nahrávání zasekne a zbytek nahrávky je černý nebo stojící obraz. Ale není to tak často, že by mě to nutilo k reklamaci nebo výměně jedné karty (ta zlobí, neaktualizuje si předplacený tarif).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl technisat k2 hd ale vratil jsem ho protoze se obraz na hd kanalech trhal a navic nahraval jen cerno kdyz jsem se na nejaky kanal dival a druhy nahraval (mel jsem 2 karty)

 

Majitelé Technisatu co říkáte na tuto zkušenost?

Myslím, že to už tady bylo. Problém je v nastavení. Já po roční zkušenosti jsem spokojen. Jediné co trvá, jsou občasné restarty či zatuhnutí. Stejně tak i chování, kdy občas fungují v PIPu dva HD programy. Je to zablokovaný, ale je tam chyba a občas se podaří toto blokování obejít a funguje to.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cadfael

probém může být nejen v nastavení, já mám pochopitelně obě karty nastavené na auto, zkoušel jsem i CI1+CI2 a stejně občas nahrávání vytuhne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zjistil jsem, že když zakoupím Technisat Digicorder HD K2 na německé internetovém obchodě šetřím oproti nákupu u LICA cca 3 až 4 tis. Kč, přitpm můžu mít HDD 500 GB.

Rád bych si ovšem ověřil, je-li nějaký rozdíl mezi přístrojem koupeným u LICA a jinde, např. jsou-li Technisaty od LICA nějak upravovány. Samožejmě je mně jasné, že musím u LICA zakoupit ještě 2 moduly + 2 karty. Bude to fungovat bez problémů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

Podle toho co vím já tak ti bude fungovat normálně spíše lépe protože u satelitních se prodávají varianty s X v názvu a ty mají svůj firmware, který se liší sice jen tím že neobsahuje němčinu, ale update co jsou na technisatu na ně nejdou.

 

Kdybych ho kupoval já taky koupím na německém e-shopu.

 

Potom napiš kde jsi ho koupil a zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stamac2

Tak jsem se dočetl na německé webu, že Digicorder K2 má jenom jeden ze dvou tunerů HDTV, to by znamenalo, že lze současně nahrávat pouze 1 HD a 1 SD program z různých muxů, totéž je uvedeno v české manualu - nelze současně nahrávat 2 HD programy (pouze 1 HD a 1 SD). Je tomu tak? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...