Přejít na obsah

Kvalita dig. vysílání.


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Me vsechno funguje, mozna ti nezaktovovali kartu na novy mesic, nebo nejaky problem na siti, koukni se jaky mas signal.

 

signal je v pořádku, úroveň cca 55-57%, kvalita 97-99% . . . ale tuším kde je problém, instalace proběhla 1.11. tak po deseti dnech vypli cinemax (což je v pořádku) ale i hbo kanály (což je špatně, protože mám mít standard + hbo bundle, byla to nějaká zvýhodněná akce).

Na e-mail mi odpověděli stylem ať si naladím příjmač a dokonce popsali postup (sice jsem to udělal, ale nemyslím že to bude mít úspěch).

Asi tam budu muset zavolat.

 

ehh, tak jsem tam poslal ještě jeden mail kde jsem zdůraznil skutečnost, že po deseti dnech od instalace přestalo fungovat HBO a doufal jsem, že operátorce dojde že mě to HBO zapoměli zapnout . . . bohužel marně a odpovědí bylo abych zavolal na klientské centrum 844 111 112. Po 40-ti minutovém čekání na telefonu byl výsledek takový, že mi na technické podpoře řekli, že mi pošlou nějaký ten aktivační kód. Výborně, jejich chyba mě stála 40 minut času a 40 minut na telefonu. Jde z nich nějak vymáhat náhradu, třeba nějaká kompenzace v platbách za služby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš dobrý. Mě "omylem" v akční nabídce (prémiový balíček za 1,-Kč po dobu dvou měsíců) naúčtovali za HBO hned plnou cenu(200,-Kč). Vyřešil to až důrazný mail, kde mi potom někdo volal z upc, že omylem mi naúčtovali plnou cenu.Prý mi to příští měsíc vrátí.Tak si to musím pohlídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

Bohužel musím konstatovat, že kvalita digitálu u nás není nic moc. Dopoledne to je celkem OK, ale večer pravidelně na kanálech zejména ze základní nabídky (čt1, čt2, nova atd.) zamrzá obraz, objevují se kostičky atd. Na UPC nám řekli, že nám znovu "pustí obraz", ale je to pořád stejný. Ještě to budem dál sledovat, ale jestli se to nezlepší tak asi nezbyde sbalit settobox do bedýnky a poslat jim ho zpátky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač to bude znít blbě, ale zase bych se podíval na kabely k STB a TV. Na kmitočtu balíčku s ČT programy t.j. 410 MHz začal fungovat UFON, tak pokud si někdo ve tvém okolí pořídil data nebo telefon od nich, může docházet k rušení - tomu odpovídají výpadky ve večerních hodinách :oops:

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ankroth

Už mě to docela začíná štvát. Od září, kdy se definitivně sloučili společnosti UPC a Karneval klesla úroveň signálu z 95% na 59% (kvalita stále 98%) a na obrazovce se začínají objevovat kostičky. U dvou známých, kteří mají také digitální kabelovku od UPC, jsem objevil naprosto stejné hodnoty. Co se to sakra děje? :( Jsem ze Sokolova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Už mě to docela začíná štvát. Od září, kdy se definitivně sloučili společnosti UPC a Karneval klesla úroveň signálu z 95% na 59% (kvalita stále 98%) a na obrazovce se začínají objevovat kostičky. U dvou známých, kteří mají také digitální kabelovku od UPC, jsem objevil naprosto stejné hodnoty. Co se to sakra děje? :( Jsem ze Sokolova.

 

To dělá pouze nový software který se stáhnul do STB. Podle vyjádření UPC a některých uživatelů to nemá žádný vliv. Kostičky potvrzuju taky, jenže se to zhoršilo už loni když UPC koupila Karneval, ale podle rozhodnutí myslím Antimonopolního úřadu museli ještě určitou dobu fungovat jako dva subjekty což vypršelo k září tohoto roku. Mě strašne štve jak dělají z lidí debily....dokonce už se v celých severních čechách objevuje v novinách a rádiích jak UPC posílá faktury na špatné částky...a jejich sliby že telefonní ústředna bude zprovozněná nejdřív v srpnu, potom nejdýl k 1.11 a teď uvádějí termín do konce roku....je to k smíchu!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

Po ránu jsem se na to podíval, prošel všechny programy a úroveň signálu je v rozmezí 61-63% (základní české programy), 63-66% (ostatní), 57-59% (hbo kanály). Něco s tím asi udělali když se ta úroveň zvýšila, doma jsem nic neměnil. Hlavně obraz byl dobrý bez kostiček a včera večer když jsem koukal na četníky tak taky.

Teď jen aby to tak vydrželo.

Lokalita Sokolov Michal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...