Přejít na obsah

Kvalita dig. vysílání.


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník frank

Nekoukal jste se dneska nekdo na Prime na Columba? Obraz kostickovany, kazdou chvili zasek. Bylo to jenom u me (Sokolov) nebo nekdo take pozoroval podobne jevy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

Tak jsem s tím večer kolem zpráv ještě chvíli laboroval. Všechny programy mají úroveň signálu cca 54-63%, kvalitu cca 97%. Prvních deset programů v nabídce (čt1, čt2, nova, prima atd.) bylo nekoukatelných, zamrzal obraz i zvuk, příp. docházelo ke kostičkování či nabíhaly pruhy apod. Na analogu tyto programy jely jako fík. Ostatních cca 45 programů v digitálu v tu samou dobu bylo v pořádku :( Nějaká rada co s tím? Kdyby blblo všechno tak bych hledal chybu u sebe ale takhle nevím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě upřesním, že to píše že "Podmíněný přístup Conax: Není přístup" a píše to i na dalších programech Nonstop kino, Cinemax 1/2

 

mám objednaný standard + hbo bundle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

U mě taky funguje všechno, ale u programů na frekvenci 170.5 MHz, tj. balík HBO, Cinemaxy atd., čas od času, tak jednou až dvakrát za film, se úplně rozsype obraz a na několik desítek sekun je rozsypaný a bez zvuku. Když ale hodím v tu chvíli kontrolu signálu, tak jak úroveň, tak i kvalita je naprosto OK, úplně stejně jako když to hraje v naprostém pořádku. Takže to takhle rozsypané musí přicházet už do STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny
U mě taky funguje všechno, ale u programů na frekvenci 170.5 MHz, tj. balík HBO, Cinemaxy atd., čas od času, tak jednou až dvakrát za film, se úplně rozsype obraz a na několik desítek sekun je rozsypaný a bez zvuku. Když ale hodím v tu chvíli kontrolu signálu, tak jak úroveň, tak i kvalita je naprosto OK, úplně stejně jako když to hraje v naprostém pořádku. Takže to takhle rozsypané musí přicházet už do STB.

 

Na tady ty 20s hryzance kdy nepomohlo ani skočit na jiný program a vrátit se jsem si jim taky stěžoval, a když už měl přijít technik, přestalo to. Tak jsem ho musel zase odvolat. Jako by na dálku problém pořešili. Přitom to trvalo víc jak týden a po jednom telefonátu to do druhého dne ustalo...

 

Včera dopoledne kolem 10:30 (11.11.07) se zase nedalo dívat na Animal planet. Každých pár minut se šíleně rozpadal obraz. A poslední týden často detekuji problémy u Spektrumu, když na něj přepnu, zůstane to hryzlé a nic se nezobrazí. Ani na víc pokusů. A za pár hodin už zase normálně jede.

Prostě furt něco... :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me vsechno funguje, mozna ti nezaktovovali kartu na novy mesic, nebo nejaky problem na siti, koukni se jaky mas signal.

 

signal je v pořádku, úroveň cca 55-57%, kvalita 97-99% . . . ale tuším kde je problém, instalace proběhla 1.11. tak po deseti dnech vypli cinemax (což je v pořádku) ale i hbo kanály (což je špatně, protože mám mít standard + hbo bundle, byla to nějaká zvýhodněná akce).

Na e-mail mi odpověděli stylem ať si naladím příjmač a dokonce popsali postup (sice jsem to udělal, ale nemyslím že to bude mít úspěch).

Asi tam budu muset zavolat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukám na HBO na Vendetu a pořád výpadky, do 21.19 to jelo s českým zvukem + titulky, právě to někdo přepl do orig. zvuku a výpadky pořád pokračují. Je v tom pěknej mrdník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...