Přejít na obsah

Kvalita dig. vysílání.


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Dobrý den, mám anal. vysílání KOMPLET, chtěl bych přejít na digit. vysílání STANDARD. Vlastním plasmu 104cm - Ostrava. Měl bych dotaz na kvalitu vysílání. Prošel jsem toto forum a nikde jsem nenašel uspokojivou informaci. Tzn. jestli všechny programy budou vysílány digitálně a jestli kvalita je lepší než u analogu. A zajímalo by mě, zda jsou u digit. vys. nějaké doplňkové služby proti analogu. Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. v digitalu nejsou vsechny kanaly co jsou v analogu

2. kvalita samozrejme lespi je, hlavne tam neni sum v obraze a zvuk je take lepsi.

3. doplnkove funkce jsou EPG, jazykove mutace a titulky ve vice recich u nekterych kanalu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemas tv pripojenou pres HDMI nebo DVI jedna se vzdy o analogovy prenos i kdyz digitalniho signalu,takze i sebelepsi digitalni obraz mirne utrpi .Nechapu proc nemaji ty boxy HDMI .K tomu pridej dokola a stale se opakujici rozpadani obrazu na ctverecky a stale zasekavani boxu.V posledni dobe neexistuje neco nahrat,jelikoz behem vysilani se skoro pokazdy setopbox aspon jednou kousne jen na par vterin,ale staci to.Jinak obraz je jak u ceho lepsi,nemuzes cekat,ze se nejak zazracne zlepsi kvalita filmu z roku x,ale ja mam plasmu 106 cm a jsem spokojenej.Spis ted jsem zvedavej jestli az nastoupi u UPC na hdtv daji taky boxy s HDMI jinak je to naprosto o nicem.Poustet si digitalni tv a hdtv do tv pres scart nebo jiny analogovy pripojeni je zverstvo.Jediny hdmi a dvi ma 100%kvalitu prenosu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Katoda
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak často se Vám třeba za den stane, že se obraz nachvíli rozčtverečkuje a zasekne?

Někdy se to stane, ale je to spíš výjimečně. Záleží také na programu a zdroji signálu, všeobecně bych řekl, že například u Filmboxu a Nonstop Kina je to horší než u jiných kanálů. Ale to je spíše program SPI, které tyto programy provozují než UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Např. na Nově se mi to včera stalo 2 x a dneska jsem si toho všiml znova. Na ostatních kanálech jsem si toho zatím nevšiml (teda kromě toho, že se tam třeba občas objeví jedna, dvě kostičky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak u Novy bych se tomu vůbec nedivil. Když na ni někdy koukám v analogu, tak tam to zakostičkuje a zasekne se taky, protože oni pouští i do analogu překlopený signál z digitálu. To není určitě závada u tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plzeň-Bolevec

1,5 roku jsem uživatel digi a nevěděl co je to kostičkování, ale od té doby, co jsem 17.9.07 přešel z kompletu a superfilmu jen na starter, tak kostičkuji den co den, má někdo z Bolevce z poslední doby stejně zkušenosti ? Zatím nejhorší to bylo 28.9.07 , prakticky všechny programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...