Přejít na obsah

Kvalita dig. vysílání.


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Groveer

To mě se ptá po každým zapnutí STB na aktualizaci ale naštěstí soudruzi z UPC nechali možnost výběru a pokud nebude nová verze v pořádku nemá ani cenu jí instalovat. Za to že budu mít na úvod logo UPC mi to vážně nestojí, a podle ohlasů jsem jinou změnu ani nepozoroval.Snad jen kromě té,že info o kvalitě signálu zůstane na obrazovce dokud z ní sám člověk nevystoupí, toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vše je jinak. Někdy mezi úterým a dneškem se mi provedla aktualizace FW. Muselo to proběhnout při zapnutí časovače, což mě docela zaráží a zároveň mě to vytočilo tak, že sem měl v úmyslu ihned volat, aby si STB co nejdřív odvezli. Veškeré naprogramované pořady mezi středou a dneškem se nehahrály. Zajímavé je, že se tak stalo pokaždé jinak. Jednou byla v nahrávce pouze modrá obrazovka s tabulkou info o programu, ktará běžně po krátké době mizí, ale tady zůstala minimálně 1 hodinu. Další nahrávka byla provedena z jiného programu (přesto, že se jedná o opakovaný časovač a tudíž je program stále stejný). A dnes pro změnu neproběhl časovač vůbec z důvodu nesouhlasu času (-2 hodiny). To už je v posledních dnech (cca od začátku měsíce) několikátá chyba ze strany UPC. Několik dní nešlo HBO a ostatní prémiové programy, po jeho zprovoznění se na tyto programy cca 10 dnů nedalo dívat (chyba je podle UPC samozřejmě na mojí straně) a teď tohle. V časech Karnevalu se tohle nestávalo. Moje trpělivost začíná dosahovat na hranici, kdy by jí neměli pokoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavé, teď jsem kouknul na HBO - dávají Piráty z Karibiku, a co neslyším, ač bez označení běží AC3, možná je problém u HBO. Třeba dodali rozpis ve kterém byly ty programy označeny jako DD 5.1 a oni je nevysílali.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi asi před týdnem začal nepravidelně zamrzat obraz i zvuk. Někdy to trvá třeba i 5 minut a někdy pomůže až restart STB. Přitom na analogu jede ten samý program normálně. Minulý týden se nahrál nový firmware a kromě loga UPC se nezměnilo nic. Potíže přetrvávají.

Jo a taky mi při zapínání někdy nahodí roztažený obraz 4:3 mimo obrazovku, přestože mám přednastaveno Leter Box. Pak si něco nahrávejte. Už začínám být taky dost vzteklej. Za Karnevalu to bylo ok.

 

Lokalita. Chomutov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Včera to zase stálo za prd. Jen u blbé ordinace a pak u Kriminálky Miami se to snad 10x na půl sekundy rozkostičkovatělo, vždy jen kousek obrazu, pak jsem dal myslím Markízu a tam se to na 3s hryzlo mohutně, já už nevím, co si o tom mám myslet. Nejdřív volám techniky, když už mají přijít musím je odvolat,bo se to nějakým zázrakem zlepší, pak neuběhne ani týden a zase tohle, to je snad nějaké kolísání signálu, to přece není možné, to se s tím teď budem potýkat denně?

Otrokovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Včera jsem u Ordinace zaznamenal pouze jedno rozkostičkování.

Jinak se teď stává, že se třeba uprostřed nebo v horní části obrazu objeví takovej černobílej pruh a zdá se mi, že v tom běhají jakoby nějaký písmenka a čísla nebo co (všiml jsem si toho zatím jen na Nově), ale dělá to i na analogu, takže chyba UPC to určitě není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...