Přejít na obsah

Kvalita dig. vysílání.


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Groveer

Potvrzuji opět to samé:/ lokalita Děčín... sekání snad všech kanálu od dnešního rána... už jsem chtěl napsat příspěvěk že se to opravdu zlepšilo a opět tohle...všiml jsem si toho u Primy,Novy,Markýzy atd :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj, potvrzuji taky kostičkování, ikdyž jsem to poslední dobou opravdu měl dobré - kostičkování se skoro neobjevovalo, tak dneska ráno ČT1, Nova, Prima, ... prostě hrůza, kostička za kostičkou - teď jsem se ještě nedíval, tak zatím nevím, jestli se to nezlepšilo. Uvidíme, snad se to vylepší, ale zajímavý je, že při kostičkování vůbec nepoklesne kvalita ani úroveň, pořád zůstavají na stejné hodnotě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin

Taktez potvrzeni z Loun. Dneska vecer jsem koukal na Udalosti na CT1 a kosticky opravdu kazdou chvili :( !!! A to jsem do DNEŠKA zatim kosticky opravdu NEPOZNAL :x! Takze dekuji slavne UPC, diky tobe uz vim jaky to je :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digitál jsem vyřešil takto:

 

Vážený pane .....

dovolte, abychom tímto reagovali na Váš e-mail ze dne 17. 10. 2007.

 

Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte, prosím, tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na .

 

Vaši písemnou žádost jsme obdrželi dne 6. 10. 2007 a výpověď byla akceptována.

 

Následujícím dnem po obdržení Vaší žádosti dle smluvních podmínek začíná 35denní výpovědní lhůta. Po jejím uplynutí, to znamená 10. 11. 2007, bude ukončena dodávka příjmu signálu a současně i účtování pravidelných měsíčních poplatků za služby digitální televize.

 

Internet UPC Starter Vám nadále zůstává aktivní.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Dneska už je to zase dobrý. Žádný kostičky, obraz je čistej. Nevím, co se včera dělo, proč to takhle kostičkovalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Mě to teda dneska blbne i když né v takové míře....ale třeba teď fotbal na ČT4 je skoro místama nekoukatelnej:( a ráno blbla Nova u tý kriminálky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem náhodou přepnul při projíždění na Markízu a než jsem stačil přepnout na další program, hryzlo se to a já s hrůzou zjistil,že se budu muset vykutat z pelechu a jít to zapnout a vypnout, bo nepomohlo nic. Nejraději bych ten krám rozšlapal. A nevím proč, každé dva dny musím nastavovat formát 16:9, proč se to furt vrací na 4:3? Krám Handan v kombinaci se špatnými poskytovateli a mizerným signálem je smrtelná kombinace, člověk jen skřípe zuby a přemýšlí, zda to má zapotřebí. Po tom sloučení je toho opravdu nějak moc naráz, rok jsem měl klid. Kdyby Digi TV nebylo na Thoru na šíleném 1° tak do něj hned jdu, ale mám ještě DVB-S s multifeedem Astra/Hotbird a nemíním je obětovat. A mít dvě paraboly je naprd,no nevím, ale asi tak stejně skončím :-(((

 

Jo jo, tak to sedí přesně. A to přepínání z 16:9 na 4:3 mi dělá taky. Minule jsem nebyl doma, tak jsem si něco nahrál a když jsem si to pustil, tak jsem s hrůzou zjistil, že to bylo vysíláno v 16:9 , ale mně to ten muj krám přepnul na 4:3 roztažený mimo obraz, takže to nebylo vůbec ke koukání. :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem se pobavil. Byla u mně na návštěvě ségra a shodou okolností jí na mobil volali z UPC a nabízeli jí digitální tv. Dodnes ho totiž nemá.

Když jim řekla, že nemá zájem, protože ví, že jsou s tím problémy, tak se dozvěděla, že problémy mají jen bývalí zákazníci Karnevalu, protože mají nevyhovující STB. Oni(UPC) teď prý dávají již STB druhé generace, které žádnými námi popisovanými nedostatky netrpí. A jako perličku se dozvěděla, že moje problémy mohou způsobovat špatné koaxialní kabely, kterými mám zapojený STB. Protože tyto kabely, prý časem slábnou a ztrácí kvalitu.

Ta jejich posedlost kabelama už je k smíchu(nebo k pláči).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...