Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, Technikus napsal:

Potom asi reklamace služeb, balíčků apod. 

 

A že bude zákazníků, kteří vyúčtování vůbec neotvírají, platí třeba přes SIPO či Inkaso a pak si až časem uvědomí že je to nějaká jiná částka, nebo se dokonce platba ani neuskuteční s ohledem na nízký limit pro najednou vyšší platbu. 

Já nebudu volat ani  na nějakou zákaznickou linku jestli mi přijde info o převodu jestli tam nebude balíček SPORT napsaný a bude tam pouze tarif Vodafone TV nechám to jak to je !!! Až mi přijde zpráva že sem už převedení zapnu televizi jestli mi nebudou fungovat sportovní kanály !!!! Zavolám zákaznickou linku ať mě nedělají blbce !!!! Nedali mi tam info ve vyúčtování že mi zrušili balíček SPORT hned ukončím smlouvu jestli chtějí nějaký sankce u mě že vypršela lhůta tak zavolám na obchodní inspekci tak něco !!!! Nebudou dělat ze mě prdel 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že po převodu budou platit primárně ceníkové ceny tak není problém ze dne na den si aktivovat jakýkoliv balíček, nějaký zrušit apod. 

Snad by jej účtovali poměrnou částí první měsíc. 

A kdyby chtěl někdo celou TV vypovědět, asi tam není výpovědní doba. Je by se eventuálně zvýšila cena pevného internetu, když už by nešlo o kombinaci služeb. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celou dobu Vodafone tvrdilo jestli bude nějaká změna nastavení služeb třeba ten balíček SPORT jestli mě zruší po převodu podle zákona musí napsat přímo ve vyúčtování na první stránce!!!!!!!!! Jaká změna se mi týká !!!!       Jestli tam nebude napsaný nic ohledně balíčku !!! Tak jede se dál i po převedení budu mít balíček SPORT každý by to chápal i malé děcko!!! 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mého Kompletu je to jasné.

Maximum co bylo bude i v nové nabídce za rozdílné peníze. (teď se to už začalo lišit NS). 

 

Avšak těm, kteří měli nižší programové nabídky a k tomu eventuálně nějaký ten balíček by měl Vodafone najít odpovídající alternativu. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, petr-000 napsal:

Call centrum prd rozumí !!! Oni to nedělají převody !!!!! Operátoři Vodafone říkají pouze co mají ve webových stránkách napsané podle toho zařídí !!!!!!!!!  Až bude automatická převod nucena migrace tak bude úplně jiná cena o trošku      ty převody musejí stokrát rozmyslet jak to udělají ty převody aby zákazníky nenaštvali!!!!!      ,,,,,, jelikož dobrovolná a nucena migrace to je teda velký rozdíl !!!

Já to tak neprožívám. Vodafone mi za poslední roky nic nezvýšil, naopak trochu snížil a tak s nějakým zvýšením cen počítám. Navíc si to zredukuji jen na základ+sport, ty ostatní programy stejně nesleduji a když bych chtěl, tak mám zdarma Magentu, kde jsou. Navíc platím Netflix, HBO max, Disney+, tak těch pár korun taky přežiju

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty brďo, to je jistě tak 1000 Kč měsíčně, ne? 

Když vezmu, že cca 8h člověk spí, 8h člověk pracuje, k tomu nějaká ta cesta, kdy se na tohle všechno díváš? 

Jako když se podívám na ten můj Komplet, byl nejvíc užitečný při mateřské /rodičovské a nebo při covidu. Teď už dítě peláší do školky, přítelkyně do práce, já do práce a tak jsou priority TV trošku jinde. Jo odpo, večer a víkend je asi jediná příležitost se občas na něco podívat. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já zaplatím taky (plná nabídka Magenta TV,  přes retenční za 540 Kč,  Vodafone 150 Kč, 70 box, Canal+ kvůli ženskému tenisu 1890 Kč za rok a O2 1099 Kč na tři měsíce kvůli konci lig hokej, fotbal a zápasu Procházky v UFC.). Já zas nepochopím,  jak může rodina utratit dobrovolně 8000 Kč měsíčně za cigarety.  Stačí aby dva v rodině kouřili krabičku denně,  což není nic výjimečného. 

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Technikus napsal:

Ty brďo, to je jistě tak 1000 Kč měsíčně, ne? 

Když vezmu, že cca 8h člověk spí, 8h člověk pracuje, k tomu nějaká ta cesta, kdy se na tohle všechno díváš? 

Jako když se podívám na ten můj Komplet, byl nejvíc užitečný při mateřské /rodičovské a nebo při covidu. Teď už dítě peláší do školky, přítelkyně do práce, já do práce a tak jsou priority TV trošku jinde. Jo odpo, večer a víkend je asi jediná příležitost se občas na něco podívat. 

To že si tohle všechno předplácím, zapomněl jsem ještě na O2, který jsem si koupil na 3 měsíce, přeci neznamená, že u toho musím trávit veškerý volný čas  🤷‍♂️

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...