Přejít na obsah

Dálkový ovladač STB Vodafone


toni007
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

O možnosti párování DO vím, zkusím až vyřeším definitivně výměnu STB, ale nevím o tom že bych předchozí DO s televizí pároval, myslel jsem

si že když je TV ve standby režimu a přišel impuls o zapnutém přístroji přes HDMI kabel, tak že to TV seplo... stejně jako když zapnu druhý přístroj,

a TV dostane impuls z druhého HDMI, nabízí mi sama přepnutí... alespoň doteď to tak myslím fungovalo ?

  • Start
  • Basic
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy mám ten prémiový STB Vodafone, oba přístroje (STB + TV) v režimu standby, ale o možnosti spuštění TV pomocí HDMI propojeného mezi STB a TV, upřímně, ani nevím, že by to bylo možné. A to se v TV oboru pohybuji 40 let. (Tak zase nikdo nemůže vědět všechno.) Počkejme si na vyjádření někoho znalého, ..... sám jsem zvědavý.

Vždy se muselo použít spárování ovladače od STB. Já třeba tuhle možnost nepoužívám. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě v době,když jsem měl nejenom VF TV,ale i jejich stb,tak jsem ovladač od tv(samsung) spároval s jejich stb a vše jsem ovládal přes ovladač od TV.Tzn,zapnul jsem tv-zapl se STB,přepínal jsem stanice,reguloval hlasitost,vlezl jsem do menu STB.Takže i tak to jde.Takže pokud to vaše TV dokáže,zkusit spárovat ovladač od tv na ovládaní stb a ne párovat ovladač od STB na ovládaní tv

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si dobře vzpomínám tak s HDMI CEC na Vodafone boxech byly v minulosti problémy, například v noci když aktualizovali to zapínalo televizor, tak to potom radši vypnuli, jak je to dnes netuším, sice doma dva boxy mám, ale na obou mám spárovaný ovladač s televizorem a to tak nějak v rámci možností funguje.

 

 

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak tím CEC se vysvětlilo moje "samo". Tak škoda že to VF TV nemá, ale budu řešit spárováním DO. Ovladač od STB mi na TV napárovat jde, to už jsem včera vyzkoušel...

Tak jen vyřešit tu výměnu, a pak se modlit, aby to uměl i ten bluetooth... A možnost napárovat ovladač od TV do STB se mi jeví sice jako zajímavá, ale na DO STB je přece spousta

funkcí, které potřebuji používat - např. Netflix, EPG, nahrávání atd. takže bych pak musel stejně mít u sebe pořád oba...

  • Start
  • Basic
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...