Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil tomus,

Doporučené příspěvky

@thornung Takže je to jak jsem psal - máš VF DVB-C, protože je to jiný level, než nějaká netová patlanice a rozhodně bys neměnil. Já jsem na tom stejně, akorát k VF TV mám ještě DVB-S2 Skylink SK (kde je jako bonus i Skylink Live SK).
K té první polovině příspěvku se mám vyjadřovat jak? Za TV se platí dle počtu dní, takže je úplně jedno, jestli z měsíce zaplatím těch dní 30 nebo 1 (poměrnou část), to je akorát otázka účtování, což ale dělá VF a mně dojde pouze faktura na zaplacení. A STB se vrací až po skončení smluvního vztahu, pokud vím (takže ani v tom snad není problém).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, retron said:

Není to pravda, Telly, O2TV i to Voyo.sk můžeš mít samostatně.

To sice ano, ale nevyplatí se to moc. V případě O2 vůbec ne - Sport Premium je za 400, chybí tam např. NBA nebo NHL a Sport Max už obsahuje (skoro) všechny kanály za 550.

U Telly je ten Sport balíček za 350 Kč, což je rozumnější, ale stejně mi to nepříjde moc výhodné (a muset používat STB a zároveň aplikaci pro sport otravné).

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telly Sport je za 300, STB používat nemusíš, sleduju to normálně přes AppleTV, O2 Sport Premium nebo Bronzová za 399 (jde tam případně kouzlit se slevou 300 od Airbank), anebo to slovenské Voyo za 150 (NS 1,2,5,6), což nic nemění na tom, že bych preferoval vše u jednoho providera.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, r2d2 napsal:

@retronTelly Sport Online (samostatný balíček) je za 350 - https://telly.cz/sport/
STB jsem myslel samozřejmě u Vodafone (kvůli DVB-C), s tou slevou u O2 to samozřejmě vyjde mnohem levněji než u VF(takže díky tomu, že VF nemá NS 5 a 6 jsem vlastně ještě ušetřil :))
 

https://telly.cz/tv/internetova-tv/sport/

Upraveno uživatelem Beris
  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná sama Nova nechce tyto stanice pustit do dalších sítí, třeba to exkluzivně chce nabízet jen současné trojce. Nebo jsou poplatky tak velké, že se to Vodafone nevyplatí. Nabídka je jaká je a domáhat se stanic navíc asi nemá smysl.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'Vodafone nemá co... '

mohl by vlastně, teoreticky i prakticky, Vodafone vytvořit svůj vlastní sportovní (fotbalový, hokejový... ) kanál? mam pocit, že se o tom cca před 4 roky při změně z UPC->VF (ve spojitosti s O2) tady na fóru v nějakem vlákně psalo, ale nevybauji si už detaily. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Praha - Holešovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...