Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

V 5. 3. 2024 v 19:09, vpa napsal:

Tu povinnost už operátoři nemají, byla zrušena s uvolněním a srovnáním trhu.

Máte pravdu jen u komerčních kanálů. Pro ČT (a také ČRo) tato povinnost stále platí 😉

Adolfe, to už jste vážně tak zapšklý, že i u faktického příspěvku, který je zcela pravdivý, mi musíte dávat nesouhlas, aniž byste vysvětlil proč? Nu, o vašem egu to mnohé vypovídá. Jen by mne zajímalo, proč zrovna na mě jste si takto zasedl. No, ale nebojte, brečet kvůli vám nebudu, i když byste si to nepochybně přál 😁

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  

před 4 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

@Peno Aby bylo jasno - nesouhlas jsi jako první dal ty mně. Takže logicky můžeš očekávat stejnou reakci opačně aneb snad je to pro tebe ponaučení do budoucna, že kdo s čím zachází, s tím také schází.

Sice jsem přísahal, že už na vás nebudu reagovat, ale na toto vám ještě odpovím, protože nechci být za hulváta.

Za prvé, na rozdíl od vás, já nedával nesouhlas ke každému jednomu příspěvku zde, ale jen k těm, se kterými jsem skutečně nesouhlasil a to až doposud výhradně v diskusi o Nova Sportech 5 a 6, kde, při vší úctě, jste plácal skutečné kraviny.

A za druhé, dávat nesouhlas k příspěvkům čistě faktickým, jako je poznámka, že pro ČT a ČRo povinnost šíření stále platí. Kdyby vás to zajímalo přesně, jedná se o § 54, odst. 2 zákona o provozování rozhlasového a televizního vysílání. Nebo příspěvek o tom, že se Günther Steiner pohybuje v F1 již dlouhé roky. Chápu, že jste toto jméno asi v životě neslyšel, když vás F1, zjevně, nezajímá, ale stačilo zagooglit, abyste zjistil, že mám pravdu.

Tak to jen na vysvětlenou.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 16 hodinami, tomus napsal:

@PenoVy jste tady ještě krátce a Adolfa neznáte, on musí mít ve všem pravdu a poslední slovo, takže je potřeba se s ním vyhýbat zbytečným slovním přestřelkám.

Nicméně jako moderátor tady asi budu muset přitvrdit a některé zbytečně příspěvky začít skrývat, protože už mě to taky nebaví pořád dokola to číst.

Mohli by si ti kteri to nemohou vydrzet a s dolfikem maj potrebu se dohadovat o nicem zalozit vlastni thread ?
Propana, vzdyt mu nechte tu ideu, ze je (nejen)zde ...
Diky.

Edit:

-jeste mne napada zkusit apelovat na nej samotneho. Vzdyt myslim, ze tve napady a reseni jsou koilkrat fajn, opravdu by neslo mit trochu sebereflexe a neco si uz odpustit? 

A antoz sem optimist tak dle znameho tak... "No aspon jsem to zkusil" ... ))

  • Souhlasím 3
  • Děkuji 1
  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...