Jump to content

ludekUPC

User
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ludekUPC

 1. Také v prohlížeči EDGE a Firefox je to prakticky stejné, u Firefox je ještě složitější vložení hesla. Zkusím ještě smazat paměť prohlížeče.
 2. Mám složité přihlášení do bílého modemu po přechodu z UPC. 1. Otevření stránky modemu 192.168.0.1 (Google prohlížeč), vložení hesla (uloženého v paměti) a přihlášení. 2. Pokaždé se ale pak objeví tabulka se změnou hesla a dál lze pokračovat pouze návratem na domovskou stránku prohlížeče 3. Pak znovu otevřít stránku modemu, která je už přihlášená. Nelíbí se mi postup v bodě 2 a 3 nebo dělám něco špatně?
 3. Mám podobné zkušenosti. Děje se to často v noci, ale tentokrát to bylo horší než jindy. Obraz na různých programech krátce "zakostičkuje/zasekne se" i ve večerních hodinách, je to jev velice nahodilý.
 4. Musím se připojit, že kdysi jsem měl podobný problém (několik MUX DVB-C nešlo nebo silně kostičkovalo), problém byl v nekvalitním krátkém prodlužovacím koax kabelu resp jen v jeho koncovkách, stačilo koncovky odstřihnout a použít jiné (v mém případě i takové levné ale dobře připojené) a bylo po problému. Prodlužku jsem používal abych do TV mohl snáze připojit pokojovou anténu pro příjem DVB-T. Toto řešení jsem nakonec opustil a orig kabel od UPC trvale připojil do TV a na občasný příjem DVB-T používám levný set top box připojený k TV HDMI. Jen pro zajímavost na pozemním vysílání jsou jednak přesnější a také delší info o programech.
 5. Na Horizon a také na TV s CAM jsou tyto programy prohozené !!!!!!!!!
 6. Také mám tenký hnědý pruh na LG. Jinak mám program Vodafone 100 bez českého zvuku.
 7. Děkuji tomusovi za odpověď a prosím můžete klidně toto téma smazat.
 8. Nevím co je nejasné, když se dívám na oprávnění najdu tam pro tento měsíc dvě oprávnění jedno má číselnou podobu jako dřív 01a83c8f a následující oprávnění 01040000, tak se jenom ptám proč?
 9. Co znamená dvojí oprávnění, které zjišťuji už dva měsíce?
 10. Mě měří uvedené měřáky prakticky shodné výsledky 300/20, v prohlížeči Firefox ale mám vždy 3x horší hodnoty ping.
 11. Také mi to nejde (Praha exUPC), dokonce mi TV ani nenabízí 530 MHz, na individuelní nastavení to sice našlo signál, ale bez programů.
×
×
 • Create New...