Jump to content

ludekUPC

User
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by ludekUPC

 1. Teď jsem to zkusil na Chrome a otevřel jsem Vodafone TV aniž bych nyní cokoliv mazal.
 2. Na prohlížeči EDGE se mi to podařilo spustit Na Chrome to nejde stejně jako všem, nebo to někomu jde?????
 3. 5. května byl v baráku nějaký problém a 2 hodiny nešel Internet ani TV, Vodafon na závadě (nevím jaké) pracoval, tak uvidím jestli to je už v pořádku a nebo závada byla naprosto o něčem jiném.
 4. Naprosto shodný problém a to ve večerních hodinách, nahodilé zadrhnutí zvuku, někdy i kostičkování. Jednalo se o programy z MUXU frekvence 562 MHz. Problém opravdu nahodilý někdy po 10 až 20 minutách jindy jsem nic nezaznamenal, záleží ale na tom zda tyto programy a jak často večer poslouchám.
 5. Tenhle graf mám taky podobný a přitom platím cca polovinu. I na FA jsou uvedené podivné hodnoty.
 6. V nastavení je jen skrýt prémiové kanály a to nic neudělá a potom je v nastavení rodičovský zámek, ale ten mi nabízí jen ty moje programy, tak nevím jak na to?
 7. Pořídil jsem si multimediální centrum Mascom MCA 102 a povedlo se mi Vodafone TV instalovat, zatím jsem nezkoušel přehrát něco zpětně. Je to složité na obsluhu, programy totiž nejdou seřadit a mám tam i programy, které nemám zaplaceny v mém tarifu Komfort.
 8. Takže budu muset čekat až aplikaci Vodafone TV připraví i pro webOS, je to tak?
 9. Na 8 let staré TV od LG se mi sice přes prohlížeč podařilo najít aplikaci Vodafone TV, ale TV hned oznámila něco ve smyslu že to nejde, asi je to stará TV resp starý SW.
 10. Podařilo se mi po telefonu zvýšit Internet z 300 na 500 Mb/s, změna trvala asi jen hodinu. Na cenu jsem zvědavý (zatím podle Můj Vodafone jen nepatrné zvýšení, ale ta informace tam bývá jen informativní, za měsíc se uvidí).
 11. To je sice hezké co píšete o připsání až po vygenerování nového předpisu, ale není to pořád odpověď na to proč se v přehledu uvádí nesmyslné (alespoň pro mne) částky????
 12. Taky mám ve vyúčtování nesmyslné hodnoty a to od doby přechodu od UPC k Vodafone.
 13. Jenom moje poznatky z cca před 8 až 10 lety. Pořídil jsem si tehdy domácí kino a byl jsem velmi zklamán TV zvukem právě oproti zvuku z DVD či později BD. Ve zvuku z TV byla velká až naprostá ztráta prostorovosti a zhoršení zřetelnosti dialogů. Po konzultacích např s ČT mi sdělili abych si pustil záznam dvou přímých přenosů !!!!! (nějaké předávání cen) a pak posoudil prostorovost ale proč i filmy s Dolby zvukem z TV vysílání jsou tak špatné mi neodpověděli. UPC zase přiznalo že dostává z ČT signál po spec linkách v nějakém profi formátu a do kabelovky jej posílají přes nějaký převodník, který může být možná nevhodně nastaven. V dnešní době jsem (nejen já ale i kamarád) špatný zvuk z TV po kabelovce ale i pozemního vysílání přikládal nic moc repro v našich televizorech, ale ani po připojení dom kina z TV přes opt kabel se zvuk nezlepšil.
 14. Logo na obrazovce místo Insight mi ukazuje INULTRA a na Vodafone 100 je logo INPLUS. V přehledu programů pro DVB-C (CA karta) program (UHD) přejmenován není.
 15. Také v prohlížeči EDGE a Firefox je to prakticky stejné, u Firefox je ještě složitější vložení hesla. Zkusím ještě smazat paměť prohlížeče.
 16. Mám složité přihlášení do bílého modemu po přechodu z UPC. 1. Otevření stránky modemu 192.168.0.1 (Google prohlížeč), vložení hesla (uloženého v paměti) a přihlášení. 2. Pokaždé se ale pak objeví tabulka se změnou hesla a dál lze pokračovat pouze návratem na domovskou stránku prohlížeče 3. Pak znovu otevřít stránku modemu, která je už přihlášená. Nelíbí se mi postup v bodě 2 a 3 nebo dělám něco špatně?
 17. Mám podobné zkušenosti. Děje se to často v noci, ale tentokrát to bylo horší než jindy. Obraz na různých programech krátce "zakostičkuje/zasekne se" i ve večerních hodinách, je to jev velice nahodilý.
 18. Musím se připojit, že kdysi jsem měl podobný problém (několik MUX DVB-C nešlo nebo silně kostičkovalo), problém byl v nekvalitním krátkém prodlužovacím koax kabelu resp jen v jeho koncovkách, stačilo koncovky odstřihnout a použít jiné (v mém případě i takové levné ale dobře připojené) a bylo po problému. Prodlužku jsem používal abych do TV mohl snáze připojit pokojovou anténu pro příjem DVB-T. Toto řešení jsem nakonec opustil a orig kabel od UPC trvale připojil do TV a na občasný příjem DVB-T používám levný set top box připojený k TV HDMI. Jen pro zajímavost na pozemním vysílání jsou jednak přesnější a také delší info o programech.
 19. Na Horizon a také na TV s CAM jsou tyto programy prohozené !!!!!!!!!
 20. Také mám tenký hnědý pruh na LG. Jinak mám program Vodafone 100 bez českého zvuku.
 21. Děkuji tomusovi za odpověď a prosím můžete klidně toto téma smazat.
 22. Nevím co je nejasné, když se dívám na oprávnění najdu tam pro tento měsíc dvě oprávnění jedno má číselnou podobu jako dřív 01a83c8f a následující oprávnění 01040000, tak se jenom ptám proč?
 23. Co znamená dvojí oprávnění, které zjišťuji už dva měsíce?
 24. Mě měří uvedené měřáky prakticky shodné výsledky 300/20, v prohlížeči Firefox ale mám vždy 3x horší hodnoty ping.
×
×
 • Create New...