Přejít na obsah

Kostičkování a rozpadání obrazu


ondra89

Doporučené příspěvky

@pan NovakNení vyřešeno - problém je stále. Manuální zadání frekvence nepomohlo. Byl u nás čtvrtý technik. Podotahoval volné spoje na přívodu v domě.  Po cestě k nám prý také všechno v úořádku. Nějak nejsou schopni určit zdroj rušení. Prý by se musel zkusit natáhnout nový kabel do bytu. Jenže bez záruky úspěchu. Nebo zkusit VF TV se settopboxem. Placené varaintě TV se zatím snažím vyhnout. Vyměnit TV ani zásuvku nepomohlo. Tahat nový kabel až v případě, že by mi zaručili, že to situaci pomůže. Jinak bychom zbytečně museli párat nějaké sádrokartonové kryty  v domě, což se nám taky nechce. Takže momentálně je situace tak nějak na mrtvém bodě. Chytám signál ze vzduchu, žádné kostičkování se nekoná.

Ještě jeden postřeh - pokud naladím vysílání VF přes kabelový tuner (DVB-C), je situace lepší (programy jsou na jiných frekvencích). Nicméně se mi zdá obraz subjektivně horší, než při příjmu na DVB-T a i zvuk se mi na DVB-C zdá ořezaný.

Nedá se říct, že bych byl úplně spokojený. Kabelová přípojka k TV mi přišla z určitých důvodů přijatelnější, než vzduchem. 

 

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...