Přejít na obsah

Zmatena nabidka tarifu


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, kautskym napsal:

@Ondra - Vodafonebylo by možné někomu ve Vodafone řici zda by nechtěl k nejvyššímu tarifu přidat 500MB na měsíc mimo EU? TMCZ a O2 operátoři to u nejvyššího tarifu mají v ceně

 

@kautskymFakticky u nejvyššího tarifu 500 MB v zóně svět je, dokonce 7x (7 dní) včetně neomezeného volání a SMS.

Více na https://www.vodafone.cz/roaming/roaming-na-den/

 

image.thumb.png.f0f548e51d2fbaf0cc011bc4435d782c.png

 

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kautskymStandardně se nabízí (protože je v ceníku), jen se aktivně nekomunikuje, protože podle mě málokdo využije těch sedm dní "Roaming na den". To je jediný rozdíl oproti druhému nejvyššímu Neomezený Premium 5G, který stojí 1307 Kč. V případě propojení s pevným internetem je pak za 1085 Kč. Ale to teď nemá smysl zohledňovat, protože různé slevy za propojení služeb ti nabídnou i ostatní - TMo má Magentu a taky se dá dostat níž. Takže rozdíl mezi dvěma nejvyššími tarify VF je cca 654 Kč jenom kvůli omezenému roamingu mimo EU. A navíc si možná neuvědomuješ, že sice porovnáváš nejvyšší tarify operátorů, ale každý má něco v sobě jiného a jsou za různé ceny. Tak on Ti VF asi klidně přihodí 500MB na roaming do světa, ale u O2 a TMo chtějí zhruba oba stejně, 1600-1700 Kč. Teoreticky můžeš mít Neomezený Premium 5G + měsíčně si data do světa dokoupit a jsi na stejné ceně. 🙂 Ale rozumím, že by to bylo nice to have, mít něco ještě navíc v tarifu. A jen tak mezi námi - vždycky mimo EU řeším lokální SIM (navigace, mapy, spotify, záloha icloud, browsing...) - vždycky gigabity zdarma za směšné ceny.

Upraveno uživatelem paffko
  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak standartní cena tarifu Super je nyní 758 Kč. To je zase nějaké tajné zdražení.  Teď jsem koukal že od července nebudou Premiér Sporty v balíčku Komplet. Pro mě stěžejní stanice. Budu muset přejít na novou variantu a ta mě přijde místo 531 na 939 Kč . Koukám, že ty tarify nenápadně zdražují ve všem. Mám šest služeb a koukal jsem, že u T=Mobile dám za podobný paušál 698 Kč u mobilu a celková nabídka televize mě vyjde na 675 Kč. Tak uvažuji, že se vším odejdu. Už se to přestává vyplácet.

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky ne, jen píší o té možnosti, že kdybych přišel o stanice o které stojím. A ta situace nastane v červenci. V tom případě bych oželel erotické. Stejně na to nekoukám. Ale i bez nich mě nová varianta přijde o víc než dvě stovky navíc. 

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...