Jump to content

Můj Vodafone - Koupit další stb - CA modul

mirij
 Share

Recommended Posts

@Marek-26 Fér by bylo kdyby Vodafone měnil zakoupená zařízení (a nyní aktivní ve Vodafone systému), ale za pronájem 0 Kč měsíčně. Oni je přece zakoupili v dobré víře, že už nikdy žádný měsíční poplatek za ně nebudou platit. Děláte to tak?

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha

Bezbřehá naivita - každý operátor potřebuje vydělávat. Třeba zde mnohými opěvovaný Kyslík se s tím také nepárá a klidně odstřelí stávající set-top-boxy s tím, že si user musí za 4000 Kč koupit nový. Dobrá víra je dobrá leda do kostela :D

boi4Hmz.jpeg
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Sakra, musel jsem si vzít brejle. 😃 . Ale zajímavé počtení.

Už od dob Karnevalu si zařízení pronajímám. A jsem úplně v klidu. Mám postaráno o servis (a byl občas potřeba) a o výměnu bez problému.

• Agree 2
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov

Jenže já si ten STB koupil před 4 lety za 200 Kč a teď jsem investoval dalších 150 Kč do drobné opravy a věřím, že ještě pár let bude fungovat s tím, že mě mě nějaké reklamy u Primy budou ukradené...

• 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň

Nefunkčnost starých zařízení je běžná věc. U pozemáku si také se set-top-boxem pro DVB-T už nikdo ani neškrtne a musel koupit set-top-box pro DVB-T2 (a také nechtěl, aby mu ho někdo dal zadarmo jenom proto, že T skončilo a vysílání pokračuje v T2).
  • Agree 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Vyplatilo se vůbec si box kupovat? Pokud se nepletu, tak HD DVR stál okolo 5000 Kč a nájem byl 150 kc, takže se zaplatil cca po 3 letech, jenže životnost toho boxu je právě okolo 3 let, takže to výhodné není vůbec. Cihly jsme měli celkem 3 a ani jedna nepřekročila výdrž 38 měsíců. 

• Agree 2
  • 50 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Vodafone Box, Compal, UPC telefon
  • Ostrava