Jump to content

Můj Vodafone - Koupit další stb - CA modul

mirij
 Share

Recommended Posts

Dobrý den.

V Můj Vodafone nelze doobjednat další CA modul. Jsou tam pouze set-top boxy:

image.thumb.png.5d7103897e2577b388e5bc21b607fc8f.png

image.png.aaf1780738a26978e2aa57757e28443c.png

Bylo by fajn kdyby tam byla možnost doobjednání i CA modulu.

Jen takový postesk - za časů UPC bylo možné si CA modul odkoupit - pro mne jako klienta to bylo velmi výhodné 🙂

PS: Nevíte někdo proč se vkládané obrázky vždycky tak roztáhnou i když originálně tak velké nejsou ( @Slamb).

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha

já bych řek, že ca moduly se nabízet ani nebudou - u koho nebude možný použít aplikaci, ten prostě dostane set-top box 🤔

jinak obrázky sou vložený úplně bez problémů, nijak roztažený nejsou, v tomhle případě má originál úplně stejnou velikost

• -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest

Je u Vodafonu možný převod CA modulu z jedné smlouvy do druhé? Mám možnost si od někoho koupit CA modul i s dekódovací kartou (předpokládám) přičemž daný CA modul byl dříve od UPC zakoupen.

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha

Uz se tady řešilo,že když je člověk už převeden do Vf systému,tak by to  nemělo jít.Mě ale převedli.Sice z jedné mé smlouvy na moji druhou smlouvu ale převedli.

• 500 Mb/s
  • ∞ GB
  • Komplet
  • CAModul,VF box premium
  • Brno-Kohoutovice

Budu asi hnidopich, ale ocenil bych, když by tam bylo raději slovíčko  "Pronajmout" místo "Koupit".

• Agree 2
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Xiaomi, 1x Technicolor
  • Praha

@Marek-26 Takže když si člověk od UPC modul koupil a už ho nepotřebuje z jakéhokoliv důvodu, tak tvrdíte, že ho muže vyhodit protože už ho nemůže nikdy nikdo jiny použit? To mi přijde dost zvláštní 🙂 Tak o tom si tedy s Vodafonem popovídám 🙂

• 300 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal, CA Modul
  • Praha 9

@GG_76 Ano. Vodafone zajistil vám funkčnost, ale nikomu jinému už nějaké exUPC zařízení nezprovozní. Platí to u všech odkoupených zařízeních. Tedy vlastně i u pronájmových, Kaon HD USB (i pronájmový) už nově nikdo též nezíská. Vodafone používá kódování Nagra namísto "zastaralého" Conax co používalo UPC (u "Dawnu" používali též Nagra). Můžete si zkusit s nimi o tom popovídat, ale nic moc navíc se nedozvíte. Vodafone, stejně jako většina společností poskytující DOCSIS služby ví, že za pár let bude nutné DVB-C pásmo vypnout na úkor internetu. Jediná proměnná je to slovíčko "pár". Jestli to bude za 3, 5, 7 či 10 let asi nikdo zatím neví.

• Kabel 500 Mb/s
  • Premium 5G
  • Komplet
  • Compal LGI, Compal VF, Arris,
  • Brüx

Víte co? Mě je to vlastně jedno jestli DVB-C nakonec vypnete. Ale na těch posledních pár let byste mohli povolit převody CA modulů mezi Vodafone smlouvami.

Jako když se ptáte odsouzeného na smrt:

"Maté poslední přání?"

"Ano, mám. Povolte pro ta zbylá léta převody CA modulů."

• Agree 2
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha