Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Pokud se ukaze, ze uz je to fixnute, asi bych nejen ja ocenil nejaky popis, kde byla chyba a cim se to napravilo.
Zadne hyper detaily, ale precijen je to tady spis technicky zamerene forum, takze se radi dozvime vic nez "zjistili jsme zavadu a opravili jsme ji" 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne to tipujem na vymenu technologie alebo minimalne upgrade. Donedavna sa pri sledovani cez konzolu v hlavickach zobrazoval ako zdroj "Fabrix Systems VIDFX Streamer (Version: 3.8.4.9 SVN Revision: 84239)", teraz je tam "Ericsson VSPP Streamer (Version: 4.3.8.0 SVN Revision: 90834)". Firma Ericsson kupila Fabrix Systems este v 2014/2015, takze to musel byt poriadny skok...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Bratislava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Přesně to jsem myslel, tak je dobře, že se na opravě pracuje. Přidat titulky a změnit jazyk audia u zpětného zhlédnutí, prý technicky, není možné? Aspoň tak mi to bylo řečeno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milosko78

Teraz zasa nejde archiv cez media box. Nic nezamrza,nenacitava ale obraz počas sledovania prepina z hd do nejakeho nepozeratelneho SD. A stále. 

Opäť nepoužiteľné ☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je zase nějaké špatné. Tenis Česko-Kanada bez zpětného zhlédnutí. Musel jsem přepnou na O2, (mam od nich Sport Pack), tam naprosto bez problému. Uvažuji, že UPC ponížím na Komfort a O2 povýším na L. Měl bych dvě střední nabídky, jedna se špičkovým obrazem, druhá se špičkově fungujícím zpětným zhlédnutím. 

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dominikx

už zas to nefunguje jak ma ?  strašnéé 

to vieš mne tu napisali  že všechny problemy piš adresuj  podpore UPC ,  nech to daju dokupy ! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 4. 2019 v 11:05 PM, zofre napsal:

Ja osobne to tipujem na vymenu technologie alebo minimalne upgrade.

Tak jsem to evidentně přechválil. Bláhově jsem si myslel, že po dvou či třech dnech bezproblémového provozu se konečně zablýsklo, a chyby byly konečně odstraněny. Nevím, jestli byla vyměněna technologie, nebo proběhlo upgrade, ale rozhodně to nepomohlo. Dneska to totiž bylo opět nekoukatelné, neustálé zasekávání, načítání a zhoršování obrazu až na hranici rozmazanosti. Takže bohužel, pořád stejná písnička... 😠

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...