Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník freekarol

Díky tomu jejich výhodou zpětné zhlédnutí není dostupné od 4. hodiny až do 23.45, 6.4. Aby si člověk preventivně pořady radši nahrával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby UPC všechno šlapalo tak jako internet, nebylo by myslím co vytknout. Stabilní, jen s ojedinělými výpadky, rychlost slušná... prostě s internetem jsem spokojený. Škoda jen, že silně pokulhává kvalita TV vysílání (zejména služba zpětného shlédnutí), které je bohužel většinou nepoužitelné...

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
26 minutes ago, RichardHorcic said:

Škoda jen, že silně pokulhává kvalita TV vysílání (zejména služba zpětného shlédnutí)

Pozor, linearni TV vysilani (tedy pokud tim myslis spis prijem) nema se zpetnym zhlednutim nic spolecneho.
S klasickou kabelovou TV neni, pokud vim, zadny problem a patri kvalitou k tomu nejlepsimu, co mistni trh nabizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, asi jsem se jen špatně vyjádřil. Musím uznat, že kvalitu obrazu má UPC skvělou, rozhodně lepší než třeba Skylink, s kterým mohu srovnávat. Na druhou stranu u Skylinku problémy se službou ZS evidentně nemají a funguje jim to narozdíl od UPC bezproblémově. Takže se stává hodně často, že po marné snaze něco si na Horizon GO pustit zpětně, u toho Skylinku nakonec stejně skončím. A to i za cenu, že oželím o něco horší kvalitu obrazu...   

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Pavel m napsal:

myslím ,že signál je dobrý  ???

 

 

 

 

Poznámka 2019-04-07 135941.png

Poznámka 2019-04-07 140003.png

Signál je ok, ale teď večer to klidně může vypadat úplně jinak, Chce to sledovat v průběhu dne vícekrát. Ale problém samozřejmě může být klidně úplně jinde.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus:

Dostal jsem email o továrním nastavení od UPC. To co uvádí to nefunguje pořádně .Kaon 700 se sekne u nabídky Vítejte čekám 10 minut a nic. Musím vytáhnout z elektrické sítě a instalace se normálně dokončí.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 4. 2019 v 11:06 AM, Pavel m napsal:

já zase vůbec nechápu jak je možné tohle. Měl jsem 1,5 roku HD DVR MEDIABOX zpětné přehrávání fungovalo .Teď jsem to vyměnil za HD Mediabox přivezli ten krám Kaon KCF-SA700 zpětné přehrávání záhadně přestalo fungovat .To jsou samé záseky a výpadky až hrůza .Co s tím dělat ???Dělá to hlavně večer ,ale před výměnou tohle nedělalo.

Každý z těchto STB využívá jinou platformu pro streamování. Proto se můžou chyby projevovat jinak.

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...